Keskerakonna Kristiine piirkonna esinumber on Andrei Novikov

Andrei Novikov

Kohalike omavalitsuste valimistel on Keskerakonna esinumber Kristiine linnaosas Tallinna abilinnapea Andrei Novikov. Tallinna linnapea Mihhail Kõlvarti sõnul on Andrei Novikov end tõestanud võimeka juhi ja meeskonnamängijana. “Andrei Novikov vastutab linna transpordi ja planeerimise eest ning oma töös on ta alati saavutanud paremaid tulemusi, kui temalt oodatakse. Andrei Novikov on kompetentne ning teda võib usaldada linna juhtimisel,” lausub Mihhail Kõlvart.

Andrei Novikovi sõnul läheb Keskerakond valimistele vastu tugeva nimekirjaga. “Keskerakonna nimekirjas kandideerivad inimesed, kes on end erinevates eluvaldkondades tõestanud,” kinnitab Andrei Novikov. “Valides Keskerakonna kandidaadi tagad, et Tallinnas jäävad püsima ülelinnalised algatused nagu tasuta ühistransport, hinnatõusu kompensatsioon eakatele, esmakordselt kooli mineva lapse toetus jpm. Samuti jätkame suuremahuliste investeeringutega lasteaedadesse ja kvartalisisestesse teedesse. Keskerakond on tõestanud, et viib lubadused ellu. Juhtiva omavalitsusena on Tallinnas elluviidud ideid rakendatud ka teistes omavalitsustes.”

Andrei Novikov on omandanud ärirahanduse ja arvestuse magistrikraadi Tallinna Tehnikaülikoolis. Aastatel 2011-2015 on ta olnud Kristiine linnaosa vanem, 2015-2017 Riigikogu liige ning alates 2017. aastast Tallinna abilinnapea.

1 Kommentaar
 1. Liitlasabi on hää 3 aastat ago
  Reply

  Ameeriklased ja ka liitlased peavad peale esmaspäevast kõnet presidenti Joe Bidenit täielikuks katastroofiks. Isegi Trumpi peetakse paremaks kõigile tema puudustele vaatamata.

  Joe Bideni viimase aja esinemiste peale oleks isegi Donald Trump punastanud. Bideni kõne alandas USA-d ja tampis riigi rahvusvahelise väärikuse mutta, vahendab Daily Mail.

  Biden edastas nii ameerika rahvale kui maailma üldsusele valesid, mis pole võrreldavad isegi Trumpiga. Oma läbikukkumist Afganistanis nimetas Biden poliitiliseks reaalsuseks ja geopoliitiliseks tarkuseks. Kõik oma vead ajas ta teiste, Trumpi ja Afganistani valitsuse kaela. Samas on kõige toimunu eest vastutav üks mees: USA president Joe Biden.

  Kabuli langemine ja Talibani võimuletulek Afganistanis on kõige suurem ja alandavam välispoliitiline kaotus USA jaoks pärast teist ilmasõda. See ühendab endas nii 1961. aasta Kuuba invasiooni läbikukkumist kui 1975. aasta kabuhirmus lahkumist Saigonist.

  Praegu pole teada, kuidas Bideni valitsus üldse säärasest hoobist toibub.

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata.