Näitleja Larissa Savankova kandideerib Tallinnas Keskerakonna nimekirjas

Larissa Savankova

Armastatud näitleja, Valgetähe teenetemärgi kavaler, Larissa Savankova kandideerib oktoobris toimuvatel kohalikel valimistel Keskerakonna nimekirjas Tallinna Linnavolikogusse. 

“Tallinn on väga hästi juhitud ning linn areneb jõudsalt edasi. Minu hinnangul on leitud hea tasakaal eri valdkondade arendamise osas ning edasiminekut on näha kõikjal. Kandideerin valimistel, et anda oma panus praeguse stabiilse linnajuhtimise ja Tallinna eduka arengu jätkumiseks,” ütles Larissa Savankova. “Mulle on südamelähedased kultuuri ja sotsiaalvaldkonnaga seotud teemad, kus saan rakendada ka oma teadmisi ja kogemusi.”

“Olen 35 aastat töötanud teatris ja 5 aastat heategevusfondis ning püüdnud aidata kõigiti kaasa, et erivajadusega lapsed, aga ka täiskasvanud oleksid meie ühiskonna täieõiguslikud liikmed. Eriliste inimeste osalemine muusikas, teatris, spordis toob meile kõigile palju positiivset. Usun kindlalt, et ühendades jõu nõrgemate aitamiseks oleme palju edukamad,” lisas Larissa Savankova.

Larissa Savankova on 1987. aastast Vene Teatri näitleja, mänginud ka mitmetes mängufilmides. Samuti on ta heategevusfondi Artalliance MTÜ looja, mis toetab erivajadustega lapsi ja nende perekondi. 2021. aastal pälvis ta Valgetähe V klassi teenetemärgi.

Savankova kandideerib valimistel Lasnamäe valimisringkonnas.

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata.