Rakvere linnapeana jätkab Triin Varek, abilinnapea ametis alustab Laur Kaljuvee

Laur Kaljuvee ja Triin Varek

Rakvere linnas sõlmisid koalitsioonilepingu Isamaa ja Keskerakond, kes olid linnajuhtimisse kaasatud ka kahel eelneval aastal. Koalitsioonilepingu kohaselt täidab Isamaa erakond volikogu esimehe ja kaks abilinnapea kohta ning mittekoosseisulise linnavalitsuse liikme koha. Keskerakond täidab linnapea ja abilinnapea koha ning volikogu aseesimehe koha.

Linnapeana jätkab Triin Varek, abilinnapea ametit hakkab pidama seni ettevõtluses tegutsenud Laur Kaljuvee ning volikogu aseesimehe nimi saab avalikuks selle nädala jooksul. “Meil on olnud Isamaaga tulemuslik ja osapooli austav koostöö ning koalitsioonilepingu sõlmimine oli asjade loomulik käik,” lausus Triin Varek. “Mul on hea meel, et saame ellu viia mitmeid Keskerakonna valimislubadusi nagu sünni- ja ranitsatoetuse tõstmine. Samuti võimaldame tasuta hommikuputru linna lastele hoius, aias ja koolis, korrastame haridusasutuste hooned ning võimaldame tasuta bussisõidu linlastele alates 65. eluaastast. Meie jaoks on oluline, et on tagatud stabiiline linna areng ja juhtimine ning selle nimel ka tööd jätkame.”

Keskerakonna nimekirjas kandideerinud Laur Kaljuvee hakkab abilinnapeana kureerima noorsootöö ning haridus- ja kultuurivaldkonda. “Tegemist on vastutusrohke väljakutsega, aga noorte eest seismine on mulle hingelähedane teema ja see ametikoht loob võimaluse kodulinna arengusse vahetult panustada. Noored väärivad paremaid arengu-, õpi- ja töövõimalusi ning loodav koalitsioon selle eest ka seisab. Meil on laual reaalsed võimalikud lahendused noorte väljarände leevendamiseks. Rakverest peab saama noortele atraktiivne paik end teostada nii haridust, tööelu kui ka kultuurivaldkonda silmas pidades,” sõnas Laur Kaljuvee.

Triin Vareki ja Laur Kaljuvee asendusliikmetena pääsevad Rakvere Linnavolikogusse Erika Bauer ja Viivika Roostar.

2 kommentaari
 1. Elaktriauto hiilgav tulevaisuus 1 aasta ago
  Reply

  Müüt elektriauto kasutamise odavusest hakkas julmalt murenema. Soome ajakirjanik laadis oma autot McDonaldsi parklas ja see maksis 33 eurot minut.

  Kauppalehti ajakirjanik laadis autot Audi e-tron GT kiirlaadimispunktis. Kui ta vaatas mobiilis laadimise hinda, näitas see 32 eurot 98 senti minuti eest.

  Ajakirjanik katkestas laadimise pärast kaheksandat minutit ja 70-80 kilomeetri pikkuse vahemaa läbimiseks vajaliku laadimise hinnaks kujunes 272 eurot.

 2. robert 1 aasta ago
  Reply

  Minu pärast tehku Rakveres või tinavilesid aga esimese asjana koristagu see kole Jaadla küür ära Ja see keskväljaku kosmosejama lükaku ka laiali Tehku üks inimlik plats ilma veidrusteta

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata.