Avalik arutelu “Inimeste õiguste piiramine kriisi tingimustes. Kaua võib?”

Riigikogu Keskerakonna fraktsioon korraldab homme, 27. jaanuaril algusega kl 12 veebipõhise avaliku arutelu teemal “Inimeste õiguste piiramine kriisi tingimustes. Kaua võib?”. Koosolekust võtab osa ka õiguskantsleri nõunik Martin Kadai. Muuhulgas tuleb juttu kiirtestide kasutusele võtmisest ja koroonapasside nõude kaotamisest alaealistele.

Keskerakonna fraktsiooni esimehe Jaanus Karilaidi sõnul on olukord COVID-19 viiruse tingimustes muutunud ja ühiskond ootab valitsuselt otsustavat tegutsemist piirangute leevendamisel. “Keskerakond on seisukohal, et praegu kehtivad piirangud ei ole piisavalt tõhusad ning ühiskonna avamiseks ja majanduse elavdamiseks tuleb kiiremini edasi liikuda,” lausus Jaanus Karilaid.

Toimub ka otseülekanne Keskerakonna Facebooki lehel.

3 kommentaari
 1. Jälle tükk tühjust 2 kuud ago
  Reply

  Kuhu jäid sundüürnike tagastustasud!?!?
  Tähendab, enam ei hääleta valimistel.

  • Ukraina kaputt 2 kuud ago

   „Ukraina on üks korrumpeerunumaid riike maailmas, ta on majanduslikult stagneeruv ega ole saanud EL-ilt midagi,” ütles Milanović eile ning lisas, et Horvaatial ei ole eskaleeruva konfliktiga mingit pistmist ja et kui konflikt eskaleerub, võtab Horvaatia tagasi iga viimase kui sõduri.

 2. Jane 2 kuud ago
  Reply

  Praegu on tõesti väga tähtis tegeleda koroona ja selle nutatsioonide küsimustega.Meil on veel teisigi probleeme nillega tegeleda sisepoliitikas. Aga selle asemel mõned igatsevad sõda. USA ei oska olla ilma sõjaõhutamiseta. Kui Donbassis ei lõpetata venelaste tapmist siis loomolikult peab Venemaa aitama.Ukraina on USA-le põhjus sõjaks. Tükk aega pole USA saanud teisi riike pommitada ja eks tahtmine on. Brüsselis ei tegeleta arvatavasti probleemidega mis on esmatähtsad vaid vihavaenu õhutamisega õ. venemaaga on kasulikud majandussuhted ja elektrienergit saaks sealt odavalt.

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata.