Keskerakond: koalitsioonierakondadel tuleb väliskomisjonile leida uus juht

Kersti Sarapuu

Riigikogu Keskerakonna fraktsioon otsustas täna saata Reformierakonnale, Isamaale ja Sotsiaaldemokraatlikule Erakonnale oma seisukoha, et Marko Mihkelson ei peaks jätkama parlamendi väliskomisjoni esimehena ning tegi ettepaneku leida ametikohale uus inimene juba tuleval esmaspäeval.

Keskerakonna fraktsiooni aseesimees Kersti Sarapuu ütles, et olukorras, kus on palju selgusetust ning esitatud rasked süüdistused, on kõigile osapooltele parim leida väliskomisjonile uus juht. “Me ei näe võimalust, et Mihkelson jätkaks Eesti esindamist tänases positsioonis. Ühel või teisel põhjusel on väliskomisjoni esimees valesti käitudes sattunud olukorda, kus toimunul ei saa olema kõlapinda mitte ainult siseriiklikult, vaid ka välissuhtluses. Ja kuigi tegemist on välispoliitilistel teemadel kõrgelt hinnatud riigikogulasega, ei saa see praeguses situatsioonis olla määrav,” tõdes Sarapuu.

Ta avaldas lootust, et koalitsioonierakonnad jõuavad samale järeldusele ning leiavad väliskomisjoni juhtima väärika asendaja. “Reformierakond on küll juba kinnitanud, et ei näe vahetuseks põhjust, kuid usun, et Isamaa ja sotsiaaldemokraadid mõistavad olukorra tõsidust ning teevad vaatamata koalitsiooni juhterakonna vastuseisule riigimeheliku otsuse,” avaldas Sarapuu lootust.

5 kommentaari
 1. Soo 1 kuu ago
  Reply

  isamaa ja sotsid teevad seda mida peremees, antud juhul Refirmierakond ütleb. Nad on sõnakuulelikud arvulise ülekaalu andjad väheste poolthäältega. Reformierakondlased eu saa karistaa olgu neil pattr kui palju tahes. Paljud keskerakondlased on saanud karistada nende valesüüdustuste tõttu. Peavoolumeedia on ka reformierakondlaste poolt.

  • Bogdan 1 kuu ago

   Ja ma olen ka tegelikult arukas inimene. Arukas selles mõttes, mis minu meelest on tõeline arukus, ehkki ma tean, et enamik maailmast minuga ei nõustu. Ma arvan, et ringi nikkuda on normaalsem, kui pornot vaadata, ning kohe kindlasti arvan ma, et avalikult kuseda on tšillim, kui seda pildistada. See ongi see, kuhu me oma tiktokkide ja instagramidega oleme jõudnud.

  • EI TOHI KATSUDA LAST! 1 kuu ago

   Kõige-KÕIGEM on keeld sellel mehel last käperdada. Kohtuotsus on selline!

  • Nii see on jah 1 kuu ago

   Ema hoiab tagumiku ümbert kinni nii, et tagumik ja häbe saaks jääda keskselt kaadreisse. Ilmselt see oligi nende kahe seksuaalunistus enne akti?!

  • Tuhanded itaallased nõudsid Ukraina relvaabi lõpetamist 1 kuu ago

   Tegelt…

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata.