Keskerakond kinnitas Ida-Virumaa valimisnimekirja

Kaido Höövelson & Yana Toom

Eesti Keskerakonna juhatus kinnitas Riigikogu valimisnimekirja Ida-Virumaa ringkonnas. Esinumbrid Kaido Höövelson ja Yana Toom ütlevad, et kaheksaliikmelises nimekirjas on nii nooruslikku pealehakkamist kui ka väärikat kogemust.

“Olen kindel, et Keskerakond läheb Riigikogu valimistel Ida-Virumaa ringkonnas välja tugevaima nimekirjaga,” lausub Kaido Höövelson. “Meie kandidaadid on hästi kursis piirkonna omavalitsuste käekäiguga ja oskavad sisuliselt kaasa rääkida Ida-Virumaa arengut puudutavatel teemadel. Oleme kampaaniaga juba alustanud ja esimesed kohtumised on meile andnud kohalikelt inimestelt tagasisidet, mida kindlasti oma valimisplatvormi koostades arvesse võtame. Tunnetan tugevat meeskonnavaimu ja tahet Ida-Virumaa heaks päriselt midagi ära teha. Ida-Virumaa on piltlikult öeldes ikkagi Eesti energiatagala. Võime rääkida rohepöördest, aga põlevkivist ei loobu me niipea, sest see tähendab inimestele töökohti. Need on meie inimesed, keda puudutavad suured muutused ei juhtu üleöö. Keskerakond seisab nende heaolu ja toimetuleku eest.”

Yana Toomi sõnul tuleb lähiaastatel Ida-Virumaal keskenduda sotsiaalmajanduslikule olukorrale ja inimeste elukvaliteedi tõstmisele. “Eesti juhib inflatsiooniedetabelit ja Euroopa Komisjon on andnud liikmesriikidele toetusmeetmete osas suhteliselt vabad käed. Paraku on tänane Vabariigi Valitsus passiivne ega ole nõus sarnaselt paljudele Euroopa riikidele langetama toiduainete käibemaksu ega rakendama piisaval määral toetusi kõrgete energiahindade leevendamiseks. Energiafirmade ülikõrge kasum tuleb Eesti inimeste rahakotist,” tõdeb Yana Toom.

Kaido Höövelson ja Yana Toom kinnitavad, et samuti tegutseb Keskerakond selle nimel, et Vabariigi Valitsuse poolt kehtestatud keelenõuetele mittevastavad professionaalsed õpetajad ei jääks töötuks, keskmine pension tõuseks 2027. aastaks vähemalt 1000 euroni ja jätkuks tasuta ühistransport.

EESTI KESKERAKONNA NIMEKIRI IDA-VIRUMAAL

 1. Kaido Höövelson – Riigikogu liige, Päästeliidu patroon, endine tippsportlane
 2. Yana Toom – Euroopa Parlamendi saadik
 3. Dmitri Dmitrijev – Riigikogu liige, Lüganuse vallavolikogu esimees
 4. Aleksei Jevgrafov – Narva linnavolikogu liige, endine Narva linnapea
 5. Olga Kurdovskaja – Tehnopoli Startup Inkubaatori Narva programmijuht
 6. Aleksei Naumkin – Jõhvi vallavolikogu liige, jurist
 7. Vladimir Võssotski – Sillamäe linnavolikogu haridus- ja kultuurikomisjoni esimees, Sillamäe Kultuurikeskuse direktori kt
 8. Valeri Korb – Kohtla-Järve volikogu liige, endine Kohtla-Järve linnapea
11 kommentaari
 1. Nii 1 nädal ago
  Reply

  Olen alati keskerakondlaste poolt.

  • Barto pani Jaapani ärid õitsema 1 nädal ago

   Veeti terve sõiduauto täis piimapulberit sinna Jaapanisse!

  • Kas 1 nädal ago

   Tšernogorovat välja ei visatagi? Või on veel vähe eestlasi vihanud?

  • TÕNIS 2 tundi ago

   Siretil vesi ahjus. Miks ei luba 3000 kuus. Lubadus tuleb suurest hirmust, et mgus- suus sulsv Eesti libiseb suust müüda.

 2. Tõnu 1 nädal ago
  Reply

  Kas tõesti on taolised KE lemmikud? Eestlaste kõige suurem vihkaja Toom.Okse tuleb peale.

 3. Ohoo 1 nädal ago
  Reply

  Kõige õelamad poliitikud on kogunenud Reformierakonda. Nad pole mitte midagi head teinud meie riigile ega rahvale. Lordagi pole nad tõastnud pensione, ega abiragasid. ma eui tea ühtegi asja mida nad oleks õpgesti teinud- Mind puudutab eriti see et kaotati ära arstiabisaamise kohapeal See oli Ansipi ajal ja ma jäin vigaseks sest polnud võimalik uuringuid teha ja siis jäi abi hiljaks.Mu ema on õpetaja ja tänu keskerakondlilule valitsusele tõsteti nende palku. Vanaema elas Keilas kus kaotati ka võimalus arstiabisaamiseks ja tal tuli Tallinnasse haigena sõita isegi raskelt haidena et analüüse anda. See on vaid ühe pere lugu. See oli Ansipi ajal aga ma tahaks teada mida on teinud praegune valitsus meie heaks. Tegelikult mitte midagi tal on teised huvid. TOOM ON HOOLIV, TUBLI JA ÕIGLANE POLIITIK JA VÄÄRIB SEDA ET TEDA VALITAKS.

 4. Ele 1 nädal ago
  Reply

  Meil pole ju muud võimalust kui valida keskerakondlasi. Reformierakondlased ei tee midagi meie rahva heaks ja nende kaaslased kohatäiteks on sõnakuulelikud. Rkrelased on muidugi nendest paremad aga parim on illa Keskerakond eriti sisepoliitikas. neid valides valime parema elu.

 5. võimalused 1 nädal ago
  Reply

  On ikkaa. Nagu venelased tegid kui kutsusid Norra viikingid riiki valitsema, sest ausalt mõistsid, et hakkama ei saa, Seal oli muidugi vaja veel ristiusku levitada ja teha rigiiusuks. Ausad mehed.
  Ja sellest tuli neile ainult kasu -õnn tuli õuele. Sealt algs Venemaa kui suur riik.Organiseeritud. Õitsev.Seadustega. Rahvamoraaliga, mis rajanes kõrgusundi selle taseme filosoofial.

 6. Soo 1 nädal ago
  Reply

  Minu arust oli Yana Toom ainuke meie saaduk Brüsselis kes tegeles meie riigi probleemidega, teised kadusid nagu vits vette-

 7. Jane 4 päeva ago
  Reply

  Kui keegi meil elav vene rahvusest inimene on eestlasi vihanud mõne meelest siis on eestlased ise süüdi. Meie riigis elavad eestimaalased ja vihavaen tuleb jätta. olen kindel et selles nimekirjas pole ühtegi eestlastesse halvasti suhtuvat inimest vaid inimesed kes tahavad teha tööd meie inimeste heaks.

 8. Nii 4 päeva ago
  Reply

  Hoolimatuid inimesi otsige Reformierakonna nimekirjast.

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata.