Eesti Juristide Liidu juht Krista Paal kandideerib Keskerakonna nimekirjas

Foto/allikas: Albert Truuväärt/Pealinn

Eesti Juristide Liidu juht, endine Põllumajandusministeeriumi asekantsler Krista Paal kandideerib Kesklinna-Lasnamäe-Pirita ringkonnas Riigikogusse.

Paal sõnas, et eelkõige on kandideerimise põhjuseks soov anda oma panus poliitika kujundamisse. “Olen pidevalt kritiseerinud valimistulemusi, kuna kõik on nii ettearvatav ja Riigikogu liikmed on ikka ühed ja samad isikud. Vali keda tahad, ikka samad näod! Kui ise ei saa seadust muuta, siis muuda olukorda ja kandideeri ise!” leidis ta.

Paal selgitas, et Keskerakonna nimekirjas kandideerib ta seetõttu, et sellesse erakonda on koondunud inimesed, kes soovivad ühiskonnale kõige rohkem sotsiaalset tasakaalustust tagada ja majanduslikku heaolu kasvatada. “Ma ei saa öelda, et oleksin alati kõikide Keskerakonna mõtete, ideede ja suundumustega nõus, kuid näen, et Keskerakonnal on vajalikud ideed ja inimesed, kes suudavad need ellu viia,” selgitas Paal, et just täna on julgeid ideid ja pealehakkamist vaja.

Keskerakonna esimees Jüri Ratas ütles, et Krista Paali liitumine annab erakonnale veelgi juurde väga tugevat kompetentsi nii justiitsvaldkonnas, aga ka riigihalduse ning maaelu küsimustes. “Krista Paal on pikalt töötanud avalikus sektoris nii kohaliku omavalitsuse tasandil kui ka ministeeriumis, olles ametis asekantslerina põllumajandusministeeriumis. Need on teemad, kus Keskerakond on teistest erakondadest kahtlemata enam silma paistnud ja Krista Paali tulek nimekirja annab kinnitust, et erakond on suutnud ja suudab seista õiglasema riigi eest,” ütles Ratas.

Paal on Eesti Juristide Liidu juht 2009. aasta veebruarist. Ta on varasemalt töötanud Eesti Erastamisagentuuris, Võru Linnavalitsuses, Võru Maavalitsuses ning Põllumajandusministeeriumi asekantsler. Paal on lõpetanud Tartu Ülikooli õigusteaduskonna juristi eriala.

4 kommentaari
 1. Nojah 2 kuud ago
  Reply

  Meie riigis pole paremat erakonda kui on Keskerakond. Mõnes mõttes on mulle meeldima hakanud ka EKRE. Ma ei nõista meid inimesi kes valivad reformierakondlasi. Kas neid tõeti ei huvita see et meie elu paremaks läheb. Miks ei kaotata ära e-valimisi, miks lastakse mõjutada hooldekodu inimesi. miks peavoolumeedia töötab reformierakonna kasuks. mina olen vigane sest Ansip kaotas ära arstiabi saamise võimaluse kohapeal, ei tõstnud pensione ega abirahasud jne, Aga näe valitakse teda alati. Praegune valitsus on vilets ja alati peab Keskerakond nende vigu parandama. Tublid, töökad ja hoolivad inimesed peaksid olema Riigikogus ja valitsuses.

  • kui juhti vahetada? 2 kuud ago

   Tekiks uus sünergia!

  • mina 2 kuud ago

   Kiidab Keskerakonda ja juba ka EKRET: Kahe tooli vahele. Et kindlustada jupp maitsvat eestit ja suus sulavat eestit.
   Rahvas söögu või kakat. Korduskasutus ongi rahvale jäetud. Ratas kaotas tantsides 30 ligset kilo. See söödi ju tema poolt meie rahast.

 2. Eneke 1 sekund ago
  Reply

  Korrupeerunud Krista Paal, kes hävitas konkurendi maine et ise kasu saada ja sai!
  Ebaeetiline ja valelik. Kas riik sellist võtaks poliitika kujundamiseks!

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata.