KENA kutsub!

Kui kõrged on poliitikas tõkked naiste teel  ja kes neid paigaldab?

Kolmapäeval, 19. aprillil algusega kell 17.00 (kohal tuleb olla 16.45) Riigikogu Keskerakonna fraktsiooni ruumis valimisjärgne päevakajaline üritus.

Meile tuleb külla Tarmo Jüristo, endine mõttekoda Praxis juhatuse esimees, praegune SALK juht ja kolumnist.

Teema ikka meist, naistest. Kui kõrged on poliitikas tõkked naiste teel  ja kes neid paigaldab?

OLULINE: eelregistreerimine koos isikukoodiga hiljemalt reedel, 14. aprillil 2023 (vajalik Riigikogu ruumidesse pääsemiseks).

Saada meil aadressil  eha.vork@tallinn.ee .

5 kommentaari
 1. Ivo 1 nädal ago
  Reply

  väga tublisid naispoliitikuid on eriti Keskerakonnas. Teistest erakondadest ei oska kedagi esile tõsta.ja

  • Kuna 4 päeva ago

   naisi on meestest rohkem ja naised käivad ka usinamalt valimas, siis küsige, miks naised just mehi valivad? Kas tõesti sellepärast, et nüüd lesbidele uksed valla aga meie naised on ikka konservatiivsete vaadetega et tahavad ainult mehi?

 2. ! 1 nädal ago
  Reply

  PSEUDOPROBLEEMID !
  TEHKE JA ORGANISEERIGE MIDAGI OLULIST PAREMAKS, KUULAKE , KUST SUMMUTATUD NUTTU KOSTAB,
  OLETE JU NAISED ?

 3. naised arutage palun jälkuse osa ka 1 nädal ago
  Reply

  1. abitud naised leiavad raha tätoveerida ennast elajate välimusega – see on pättide trend ja mitte mood , sellised ei peaks töötama Riigi ametites ja seotud ametites
  2. avaldage seisukoht – kuidas saab olla heaolu riigis üksikema – kes on saanud lapse ilma meheta, see tähendab miks te varjate isa? (siia ei kuulu kunstviljastamine), miks te seda soosite
  3. naiste võrdsus meestega on – meeste võrdsus naistega ja mis tähendab – miks politsei ei sekku naistepoolsesse vägivalda mehele või karistused on erinevad?
  4. kui riigi seadusega kiideti üles 16 aastaste seks, siis tuleb rakendada kuni 21 eluaastani vähemasti 1* vereproovi andmist suguhaiguste kindlakstegemiseks igal kooli poolaastal ja tasuta.
  Aitab idiootide sündimisest, mis on ületanud igasuguse piirväärtuse ja seda näitab kaebamise oskus aga algtõdede analüüsimatus
  ——————————-
  Siit saate järgmisteks lugudeks ja ka võimaluse arendada teemat – terve pere on terve mõtlemisega! Siis on ka valimistel oodata tulemusi.

 4. Nii 1 nädal ago
  Reply

  Tõkkeid pole sest peaministriks sai tige ja hoolimatu naine kes pole huvitatud meie rahva heaolust.

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata.