Keskerakonna Narva piirkonna juhatuse avaldus

18. augustil kogunes Keskerakonna Narva piirkonna juhatus arutamaks olukorda, kus Narva Linnavolikogus on ümber nimetatud fraktsioon Keskerakond Narva Heaks, mis on äärmiselt eksitav ega ole kooskõlastatud Keskerakonna Narva piirkonna ja Keskerakonna juhatusega.

Nädal aega varem, 11. augustil kutsus Keskerakonna Narva piirkonna juhatus üles Narva volikogus liituma Keskfraktsiooniga kõiki linnavolikogu keskerakondlasi ja neid, kes jagavad Keskerakonna vaateid, et lõpetada järjepidevad umbusaldused ja et Narva volikogu saaks keskenduda tööle linnaelanike heaks. Seda üleskutset järgisid mitmed volinikud ja praegu on Narva Keskfraktsiooni 11-st liikmest 7 keskerakondlased, samas kui fraktsiooni Narva Heaks 9 liikmest on Keskerakonna liikmeid vaid 3.

Fraktsiooni Narva Heaks liikmete hulka kuuluvad alles hiljuti Eesti Keskerakonda astunud Aleksei Jevgrafov, Keskerakonna ridadest 2021. aastal teise valimisnimekirja jooksnud Tamara Komlova ja pärast 2021. aasta valimisi Keskerakonnast teise fraktsiooni üle läinud Jelizaveta Tšertova. Võtta fraktsioonile liitnimeks Keskerakond ei ole kooskõlas hea tava ega poliitikaga.

On asju, millega tegelemiseks on vaja meeskonda ja Narva Keskfraktsioonis on see meeskond tugev. Ei pea rikkuma ära ühist eesmärki, kui siht on linnaelanike heaolu. Praegune fraktsiooni nimega mängimine ei anna linnaelanikele hüvesid juurde.

Huumor on ühiskonnas teretulnud, aga käesoleval juhul on Aleksei Jevgrafovi nali läinud üle võlli. Selline erakonna nimega suvaliselt ringikäimine devalveerib poliitikat ja tekitab inimestest võõristust. Narva elanikud ootavad volikogu liikmetelt sisulist tegevust, praegune intriigide punumine vaid süvendab umbusku linnavõimu vastu.

Oleme nõus Jüri Ratasega, kelle sõnul on Keskerakond headele inimestele avatud ja kutsume üles mitte ehtima end võõraste sulgedega, vaid liituma soovi korral Keskerakonna meeskonnaga, mis on juba olemas.

Tatjana Stolfat

Narva linnavolikogu ja Keskfraktsiooni esimees

Tarmo Tammiste

Keskerakonna Narva piirkonna esimees

1 Kommentaar
  1. Jane 13 tundi ago
    Reply

    Keskerakonnal on vaja kasvatada mõnda teist erakonda kellega saaks ühineda. Reformierakond kasvatas omale erakonna 200 ja näe imet kohe sai ka palju hääli see erakond. reformierakond allutas oma tahtele kogu peavoolumeedia ja nendele antud häälte arv tõestab kui paljud inimesed lähevad nende vassimiste õnge. Reformierakonnalt on palju õppida kuidas kergeusklikelt inimestelt hääli saada isegi valed lubadused on mängus. Mis puutub Narva inimestesse siis nad tahavad olla keskerakondlased aga ehk on milleski pettunud. Keslerakond on ka praegu parim erakond eriti sisepoliitikas. Keskerakonnas on palju tublisid inimesi kes on võimelised tegema meie inimestele palju head. Aga ehk on suur pettumus on olnud mõnede poliitikute sekkumine välisoliitikasse mis ei muuda maailmas midagi aga meile võib halba teha küll. Kui meile sõda tuleb tuleb on see meie ässitajate süü.

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata.