Jõgevamaa ja Kohtla-Järve piirkonnad esitasid Keskerakonna juhi kandidaadi kongressiks

EESTI KESKERAKONNA XVII KONGRESS TOIMUB KÄESOLEVA AASTA 13. OKTOOBRIL PÄRNU SPORDIHALLIS

Jõgevamaa ja Kohtla-Järve ja piirkonnad esitasid oktoobris kogunevale erakonna kongressil esimehe kandidaadiks Jüri Ratase.

Lisaks esimehele andis Jõgevamaa piirkond teada ka oma toetusest erakonna juhatusse kandideerijatele.

Keskerakonna Kohtla-Järve piirkonna esimees Valeri Korb ütles, et Ratas on hästi hakkama saanud nii peaministri kui ka erakonna esimehe ametis.

„Jüri Ratas on kindlalt juhtinud erakonna uuele kursile, mille tulemusena saab Keskerakond kaasa rääkida ja võtta vastutuse Eesti riigi juhtimisel,“ ütles Korb. „Seega oleks loomulik Ratase jätkamine erakonna esimehena.“

Jõgevamaa piirkonna esimees Andres Vään tõi samuti välja Jüri Ratase tulemusrikka töö nii vabariigi valitsuse kui ka erakonna juhtimisel.

„Peaminister Jüri Ratase valitsus on teinud mitmeid häid otsuseid, millest on tõusnud tulu kogu Eestile,“ ütles Vään. „Valitsus on pööranud senisest enam tähelepanu maapiirkondadele ning toetanud põllumehi. Samuti on näiteks kasvanud omavalitsuste tulubaas ning maksureform jätab madalat ja keskmist palka teenivatele inimestele igakuiselt rohkem raha kätte.“

Vään lisas, et Ratas on suutnud erakonna panna ühtse meeskonnana tööle. „Keskerakonna reiting püsib ka valitsuses stabiilselt kõrge, mis on heaks vundamendiks püüda Riigikogu valimistel parimat tulemust,“ sõnas Vään.

Jõgevamaa piirkond esitas ka kandidaadid erakonna juhatusse.

Kandidaatidena esitati Taavi Aas, Toomas Vitsut, Kersti Sarapuu, Siret Kotka-Repinski, Mihhail Kõlvart, Janek Mäggi, Enn Eesmaa,  Kadri Simson, Mailis Reps ja Aadu Must.

Vään ütles, et Jõgevamaa piirkond soovib Riigikogu valimistel Jõgeva- ja Tartumaa ringkonna esinumbrina näha tänast riigihalduse ministrit Janek Mäggi ning tegi erakonnale asjakohase ettepaneku.

Keskerakonna kongress toimub 13. oktoobril Pärnus ja esimehe ning erakonna juhatuse kandidaate saab esitada 15. septembrini.

2 kommentaari
  1. Ikka 4 aastat ago
    Reply

    Brežnev ja Brežnev. Kas stagna jätkub?

  2. inimkonnale 4 aastat ago
    Reply

    Pange poliitikud miinimipalga eest tööle ja vaatake kui kiiresti asjad muutuma hakkavad!

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata.