EKRE süüdistab Reformierakonda laimukampaania läbiviimises

Martin Helme Allikas/foto: AP Photo/Tanel Meos/Scanpix

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna (EKRE) aseesimehe Martin Helme süüdistab Reformierakonna poliitikud laimukampaania korraldamises.

“Reformierakonna juhtpoliitikud on hakanud sisepoliitilise surve tekitamiseks üles kütma hüsteeriat Brüsselis ja välisajakirjanike ees, et Eesti on langemas paremäärmusliku fašismi rüppe. Küllap on nad raevust pimestatud, et isegi e-valimispettus ei taga enam võimupartei kohta ja 17 aastaga üles ehitatud parteiline toiduahel ähvardab lõplikult kokku kukkuda,” ütles Martin Helme erakonna pressiesindaja vahendusel.

“On täiesti vastuvõetamatu, et hüsteerilised oravad peavad oma sisepoliitilist võitlust Eesti rahvusvahelise maine ja julgeoleku kahjustamise hinnaga, kasutades ära Euroopa vasakpoolsete põlishirme ja väheseid teadmisi Eesti tegelikust sisepoliitilisest olukorrast. Sisuliselt on hakanud Reformierakond laulma sama laulu Kremliga, kes on viimased veerandsada aastat rääkinud Eestist kui väikesest vastikust natsiriigist,“ ütles Helme.

Helme sõnul peaks Reformierakonna tegevusele hinnangu andma õiguskaitseorganid, kes vastutavad Eesti rahvusvahelise julgeoleku ees.

BNS

4 kommentaari
 1. Kajal 2 aastat ago
  Reply

  on silmad magamatusest rullis, sest und ei tule. Olid ju kõik tehingud valitsuse juhtimiseks tehtud ja ministrite kohadki mustalt jaotatud. Juba uued võladki võetud, sest nagunii saab need rahva rahaga ära makstud. Ja nüüd … kõik rollod ähvardavad kokku variseda.

 2. Jane 2 aastat ago
  Reply

  Mul on tunne et õiguskaitseorganid toetavad Reformierakonda nagu ka peavoolumeedia. Reformierakonna paljud poliitikud on ju kogu aeg laimanud. süüdistanud ja ähvardanud keskerakondlasi. Olles võimul on nad vaid valesid otsuseid teinud ja meie rahva elatustaseme viinud viimaste hulka. Süüdistuste leidmine tublidele inimestele on käkitegu nende käes. Seal on väga ohtlik, kaval ja kättemaksuhimuline mees endine korruptsioonimeister ja luurekordinaator. Ma kardan et ta mõtleb midagi alatut välja ka nüüd.

 3. Jah aga 2 aastat ago
  Reply

  Martin Helmel on õigus mis puutub Reformierakonda aga mis puutub Venemaa suhtumisse meie riiki ma pole nõus. Venemaa tahab meiega hästi läbi saada. Olen käinud mõned korrad külas ühel eesti rahvusest arstil kelle mees on poolakas ja olen kursis sealse eluga. Venemaal elavate eestlastega olen kohtunud kirikus kus teenistus toimub eesti keeles ja nad ei mõista meie halba suhtumist venelastesse. Venemaal suhtutakse kõigisse rahvustesse ühtemoodi hästi.Venemaa oleks kohe ulatanud meile sõbrakäe kui me laseksime seda teha. Praegune Venemaa pole meile midagi halba teinud ja neile on arusaamatu meiepoolne halb suhtumine,

 4. Tõnis Viilol 2 aastat ago
  Reply

  Jah, ma olen Ratta ja tema kamba vastu kuid ei ole erakonna vastu. Minule on EKRE sümpaatne. Esimene erakond kes julgeb välja öelda tõde. Muidugi on tema vastu paljud ahnitsejad, vargad ja luuserid valitsuses. Näiteks võtame sotsid. Mis on see erakond rahvale head teinud. Pensionid väikesed, arsti abi läinud kanalisatsiooni. Ossinovskil on kasulik püsida pukkis ja sealt siis saab oma isa spekulatsioone, pettuseid ja sigadusi varjata ning leevendada. Siiani on käinud see, et sina mulle ja mina sulle. Sedasi riiki ei juhita kuid meil juhitakse. Nüüd suurest hirmust kutsub rahvast üles EKRE ja Ratta vastu. Me oleme näinud Kallaste erakonda. Sulle ja mulle on viinud seal selleni, et Kallased on pääsenud ja vargused ning pahateod on vaikitud maha. Sama ju ka sadamatega, laevade ostudega jne. Tõsi on see, et asjasse on sekkunud kaitsja rollis meie õigussüsteem. Suured rahad on mängus ja nüüd paisatakse rahvale puru silma. Reformid lubatud hea eluga viisid meid praktiliselt kaosesse. Inimesed, mõelge. Kelle kaitseks me siiski peame välja astuma. Venelased, mõelge kuidas teie arvamisi ja ütluseid on solgutatud. Ikka vene kaart mängus ja nüüd siis jälle. Nüüd juba venelased kutsutakse endale appi. Brüsselis istujad ka keerutavad tolmu. Nemad käsivad, lasevad ja suunavad. Pidagu mokk maas. Meie riigis on asjad teisiti. Meie asjadesse ei oma õigust sekkuda. Ratal on ju õigus. Brüssel tahab dikteerida ette nagu Ameerika. Pidevalt teiste riikide kallal oma tahtmistega nagu näete Venetsuelas praegu toimuv. Jänkid vahetavad seal presidenti. Kus on valitsuste silmad. Süüdistatakse venet teiste riikide asjadesse. Ise on ju teiste riikide vabaduse surmajad. Iga riik ikka ajab omi asju. Peksku või kaigastega üksteist kuid ükskord on rahva tahe olemas ja siis ei ole õnne kaugel.
  Meie erakonnas, keskas, ei ole asjad korras. Muidugi hammastega hoiab oma pukist kinni Ratas. Mina pean tema nelja liikmelist meeskonda reeturiteks ja sulideks. Reeturid jäävad alati reeturiteks ja ma tean ka Ratta kavatsusi. See on siiani salastatud raudtee, kaevanduste lubamist ja lõpuks erastamist. Kui see tema kohta on laim, kaevaku kohtusse. Ei ole laim. Teised erakonnad aga olgu rahul toimuvaga. Küll me oma asjad erakonna sees ajame ise. Ei ole see mees kohale naelutatud. EKRE ajab ju õiget asja. On nüüd võimalus Eesti elu pöörata sellele rajale mida eesti rahvas ootab ja mis on siiani kadunud olnud. Kui meie erakond ja EKRE liituvad, siis rahva vaenlased värisege hirmust. Vargustel, sulle ja mulle mängudel saabub lõpp ja nuumamiseks määratud töötasud peavad kaduma. Töötasu ikka töö järgi.

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata.