Keskerakonna fraktsiooni juhiks valiti Kadri Simson

Täna kogunenud riigikogu uue koosseisu Keskerakonna fraktsioon valis fraktsiooni esimeheks Kadri Simsoni. Aseesimeesteks valiti Kersti Sarapuu ja Siret Kotka-Repinski.

Keskerakonna aseesimees, fraktsiooni juhiks valitud Kadri Simson ütles, et fraktsiooni roll on toetada loodavat Keskerakonna, EKRE ja Isamaa valitsust ning peaminister Jüri Ratast, kolmikliidu kokku lepitud eesmärke ja otsuseid, mis Eesti inimeste heaolu parandavad. „Keskerakonna fraktsioon on olnud tugev, ühtne ja konstruktiivne nii opositsioonis kui ka peaministrierakonnana. Meil on hea meeskond, mis suudab riigikogus seista meie valijate ja kõigi Eestimaalaste eest,“ rõhutas Simson.

Keskerakonna fraktsiooni asejuhtideks valiti Kersti Sarapuu ja Siret Kotka-Repinski. Kersti Sarapuu oli ka eelmise riigikogu koosseisu liige, 2016. aasta detsembris valiti ta Keskerakonna fraktsiooni esimeheks. Ta on ka erakonna volikogu esimees. Siret Kotka-Repinski on olnud nii riigikogu XII kui ka XIII koosseisu liige. Ta on Lääne-Virumaa keskerakondlaste juht.

4 kommentaari
 1. uskumatu 2 aastat ago
  Reply

  Uskumatu kas Keskerakondlased ise usuvad seda jama?
  Keskerakond on olnud konstruktiivne?
  Opositsioonis olles kristiseeriti Reformi valitust maksutõusudes, elukalliduse tõusus, pidev kriitikanool oli et eesti pole liitunud euroopa Sotsiaalharta kõikide punktidega.
  Ja mis sai kui Kesk pääsees valitusse?
  Tehti kõike seda, mida reformi puhul kriitiseeriti.
  Ja kõige suurem Kritiseerija oli loomulikult Kadri simson – kuidas ta küll suudab olla nii süüdimatult silmakirjalik?

 2. Oskan 2 aastat ago
  Reply

  selle kohta öelda vaid: ÕUDNE!

 3. Juba 2 aastat ago
  Reply

  teatati, et Kata sokutati ametisse vaid ajutiselt. Nimelt asuvat ta Ansipi asemel Eestit vaenama Brüsselis nn volinikuna.
  Ainus lohutus, et vähemalt siit silma alt saav ta ära, kuid seal võib ta koostöös Jaanaga Eestile vägagi suurte hunnikutena haisvat ollust kokku keerata.

 4. Pask 2 aastat ago
  Reply

  Kuidas saab olla nii süüdimatult silmakirjalik??
  Kuulge, tegemist on Savipässi kanala tubli kasvandikuga! Pole oma elu sees päevagi tööd teinud, ainult lollusi ja valesi suust välja pudistanud ja ja teise samasuguse ,Siretiga kraagelnud, kumb enne isakese voodit soojendama peab. Poliitik? Ei noh…

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata.