Moskva linn tugevdab kultuurikoostööd Tallinnaga

Moskva Kunstiteater, kus Konstantin Stanislavski enda omapärast lavakunstisüsteemi välja arendas ja sellele võimalikult laia levikut tagas. Vikipeedia foto

TALLINN, 18. september, BNS – Kolmapäeval võttis Tallinna abilinnapea Vadim Belobrovtsev vastu Moskva linnavalitsuse delegatsiooni, kes külastab sel nädalal Eestit ja Lätit kultuuri- ja tööalaste sidemete tugevdamiseks. 

Kohtumise käigus arutati kahepoolse koostöö küsimusi peamiselt kultuuri, kunsti, noosrsoopoliitika ning spordi vallas.

“Tallinn on valmis arutama ning ellu viima ühiseid kultuuri-, hariduse- ja sotsiaalseid projekte, mis teenivad Tallinna ja Moskva elanike huve,” ütles Vadim Belobrovtsev.

Ligi tund aega kestnud kohtumise lõpus leppisid pooled kokku kohtumisel tõstatatud küsimustega edasi töötada.

4 kommentaari
 1. Kas 3 aastat ago
  Reply

  Vadim rääkis raudteeühenduse taastamisest Tallinn-Tapa-Tartu-Pihkva-Moskva? Olgu või passažirski. Ja minu pärast kasvõi paari vaguniga, Pihkvas haagitaks tollele rongile otsa. Muidu on Kagu-Eesti ja Lõuna-Eesti elanikel ülimalt sitt kolistada Tallinna või Jõhvi või Tapale, et siis rongile saada.

 2. Rein Mark 3 aastat ago
  Reply

  Seda imelikum tundub õukonnameedia nutulalin Ühtse Venemaaga sõlmitud Heatahte Protokolli kohta, mis teatavasti sõlmiti paremate suhete ajal ja ka tänutundest, kui Venemaa tunnustas Eesti iseseisvust. On tõsiasi, et too Protokoll pole poliitiline ja hõlmab teatud vaheaegadega turismi, teaduse ja kultuuri koostööd, millest viimane on taas kinnitust leidnud.

 3. Ete 3 aastat ago
  Reply

  See on tore. Vene kuluuruyegelased on kõrgel tasemel. Kultuurilised ja majanduslikud sidemed Venemaaga on väga vajalikud.

 4. Jah 3 aastat ago
  Reply

  Vene kultuuritegelased ei laima kedagi, on intelligentsed.

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata.