Jaanus Karilaid jätkab Keskerakonna Läänemaa piirkonna juhina

"Liina Kersna haldusalas on esile kerkinud mitmeid küsitavusi ja tegematajätmisi, mis on pikka aega vindunud ning kus ei ole suudetud lahendusi välja pakkuda," ütles Jaanus Karilaid.

20.10.2019

Laupäeval Haapsalus toimunud Keskerakonna Läänemaa piirkonna aastakonverentsil valiti piirkonna juhiks tagasi Haapsalu linnavolikogu esimees, riigikogu õiguskomisjoni esimees ja Keskerakonna aseesimees Jaanus Karilaid.

Piirkonna aseesimeheks valiti Haapsalu noortekeskuse juhataja Reelika Ender. Juhatusse valiti veel Innar Mäesalu, Tiit Kirs, Caspar Vikkisk, Vladimir Padama, Helle Saarsoo, Üllar Neemrand, Jaanus Ohak, Heikki Sool, Ülle Karjane, Peeter Vikman, Riima Velbre, Juliana Sommermann, Märt Maiste, Aivar Allmere ja Raul Kuusk.

“Tänan Läänemaa piirkonna inimesi usalduse eest! Luban jätkuvalt Riigikogus seista Läänemaa huvide eest,” lausus Karilaid.

Ühise arutelu käigus lepiti kokku, et tuleb senisest hoogsamalt tutvustada Keskerakonna tegevust ja tulemusi nii maakonnas, külades kui ka seltsides.

2 kommentaari
  1. Hea 3 aastat ago
    Reply

    on ainult see, et uued nimed. Kuid kas raudteeehitaja laseb neil oma mina esile tuua, seda peaks aeg näitama. Siis ehk löövad ka Jaanuse minema. Meil on kombeks sünnitajad ja toetajad minema peksta.

  2. Nojah 3 aastat ago
    Reply

    Karilaid on õks minu lemmikpoliitikuist, õiglane ja tubli. Tahaks et ta rohkem kirjutaks lehele artikleid ja aitaks kaoist välja tuua Reformi tagatoast tegelasi.

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata.