Tallinnas hakkas sõitma tramm nimega „Yana“

Tallinna nimeliste trammide perre saabus täiendus: täna hommikul läks liinile nr 2 tramm nimega „Yana Toom“, mis teenindab sõitjaid Koplist kuni Suur-Paalani.

Reklaami rahastab Renew Europe fraktsioon, kuhu Yana Toom Euroopa Parlamendis kuulub. Trammi on linnapildis lihtne leida, sest kannab Euroopa Parlamendi saadiku Yana Toomi fotot, Renew Europe logo ja sõnumit “Üheskoos uude Euroopasse!“.

Trammiprojekti üheks eesmärgiks on ka teabe jagamine Yana Toomi büroo poolt antavate tasuta juriidiliste konsultatsioonide kohta. Euroopa Parlamendi saadiku Yana Toomi Eesti büroo on töötanud Tallinnas juba viis aastat ning iganädalaselt toimuvad büroos tasuta konsultatsioonid. Aastate jooksul on Yana Toomi büroo teenindanud rohkem kui 5000 abivajajat.

Inimeste vahel, kes postitavad Facebookis selfisid “Yana Toomi” trammi taustal hashtagiga #YanaToom, loosib Euroopa Parlamendi saadiku Yana Toomi büroo välja 10 inimese tasuta reisi Brüsselisse, tutvumaks Euroopa Parlamendi tööga. Postitusi oodatakse kuni 22. novembrini (kaasa arvatud).

Tramm nimega “Yana Toom” sõidab ringi liinil nr 2 esialgu kuni uue aasta alguseni, kuid projekt võib pikeneda.

12 kommentaari
 1. Oi kui põnev 2 aastat ago
  Reply

  Kas varsti hakkab sõitma troll nimega loone?

 2. Õudsus 2 aastat ago
  Reply

  kümnendas! Varsti tuleb ka Jaana Toome prospekt või boulevard. Kuid ega Tallinna linnavalitsus ole mõistusega kunagi hiilanud.

 3. to oi kui põnev 2 aastat ago
  Reply

  Teen ettepaneku tankidiviisi loomiseks nimega Loone !

  • Peagi 2 aastat ago

   Peagi hakkab sõitma tramm nimega kõlvart Kim-Ir-Sen ja Mihhail Mao-Tse-Dung.

 4. uskmatu-toomas 2 aastat ago
  Reply

  Yana Toom on üks säravamaid Eesti naispoliitikuid ja teda mustata püüavad ainult kadestajad nitpickerid.

 5. triin 2 aastat ago
  Reply

  Mitte keegi pole siiani suutnud avaldada neid “teeneid” Eesti ees, mille eest talle Eesti Vabariigi pass pihku suruti. Millegipärast seda passi ta himustas. Mäletan tema iroonilisi, solvavaid märkusi ja kirjutisi “Stolitsas”, tema esinemisi PBK; s “Vene Küsimuses” salvavatele sõnadele olid saateks üleolevad grimassid—ebameeldiv käitumine, aga jah mis ongi tahta väikerahva kodumaale vägisi trüginud “vabastajast”. Ah, et kohe nii suured teened—oma rahva mõrtsuka Assadi külastamine, pidev figureerimine Vene propakanalites, nõudmine, et peaksin oma rahva hävitajate järeltulijaid austama. Pange jah trammi peale, pange majade seintele, posti otsa, kemmergu uksele, kohe igale poole—ega eestlasel varsti ju oma kodumaal, rääkimata venelasi täis pealinnast, ruumi ei ole. Vihkavad Eestit nii, et täidavad selle otsast otsani, mõnekümne aasta pärast on ka Eesti Tambovi-tagune sõnnikuauk.

  • Väga 2 aastat ago

   õige! Jaana on tambovskaja voltšihha.

 6. vana 2 aastat ago
  Reply

  To Triin
  Naiselik kadedus on loomulik aga selleks ei pea solvama teist sinust targemat naist!

  • Vanatoile 2 aastat ago

   Tänu sellistele “vanadele” ongi Tallinn selline võõraste linn ning Eestimaa muutumas võõraste paradiisiks.Edasi, seltsimehed, multikultuursuse ja aborigeenivabaks maaks suundumise teele!Elagu kim-sung-pangide ja ivanovade trammid ja trollid!

 7. Ka 2 aastat ago
  Reply

  mulle on vastikud rida naispolitikaane: Jaana, Oudeki, Helmen, Heljo, Joko, Kaja, …, kuid ma ei saa midagi teha, et need poliitikast kaoks. Lambakasi on nad valinud ja neid tuleb kannatada ja nad üle elada.

 8. Nojah 2 aastat ago
  Reply

  Yana Toom on tubli naine, õiglane ja aus. Ainukene meie saadik Brüsselis kes teeb tublit tööd. teised on kadunud nagu iilgad ookeani põhja. Ansipist teame vaid nii palju et ta lubas teha kõik mis võimalik et valitsev koalitsioon laiali ajada .Kõik teod on reformierakondlaste jaoks head olgu nad nii alatud kui tahes peaasi et võimule saab.

 9. Jaajaa 2 aastat ago
  Reply

  Keskerakonnas on palju tublisid, hoolivaid ja ‘iglasi naisi. Muidugi on selline Yana Toom. Väga meeldiv on ka Oudekki Loone. Eks selles erakonnas on teisigi tublisid naisi. Reformierakonnast ei oska välja tuua ühtegi tublit naist. Aga ehk nad ei julge sellised olla. Paljud tegelevad seal laimukampaaniaga nii naised kui mehed. Aga mis sa hädaga teed kui töötulemusi pole siis peab hääli saama m’jutades inimesi valde ja laimuga. Sellised need reformistid kahjuks on.

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata.