Triin Varek valiti Keskerakonna Rakvere osakonna juhiks

Keskerakonna Rakvere osakonna juhatuse esimeheks valiti Rakvere linnapea Triin Varek. Juhatusse valiti veel Liidia Bobkova, Helgi Kreek, Jaak Vettik ja Urmas Tamm.

“Uude juhatusse kuuluvad endine maavanem, praegune spordikooli ja lasteaia direktor ning erakonna kohaliku Seenioride kogu esinaine,” ütleb Triin Varek. “Oma ala asjatundjate ning laiapõhjaliste teadmiste ja suurte kogemustega inimestega saame kindlasti ellu kutsuda ning läbi viia palju olulist. Pean tähtsaks inimeste kaasatust, seega loodan juhatuses näha rohkem ka praeguseid Rakvere linnavolikogu Keskerakonna fraktsiooni ja linnavalitsuse liikmeid. Siiralt loodan ja usun, et meiega on Rakveres liitumas veel toredaid inimesi.”

Triin Varek lisab, et Rakvere osakond on olnud tubli ja tegus ning tema eesmärk on jätkata positiivsel koostöö kursil.

2 kommentaari
 1. Elmer Hill 3 aastat ago
  Reply

  Tubli, Triinu!Ees terendab papa karjäär: KE juhtfiguur ja edasi maandumine reffide hulka ning oma esimehe reetmine.Tak derzat!

 2. Tõsi küll. 3 aastat ago
  Reply

  Isa reetis Savisaare. Läks oravate saba alla ja seal püsib. Rakverele oli temast kasu.
  Rumal mees ta aga ei ole. Tütar kännu lähedal.
  Triin aga peaks aga võtma enda mureks POSKA tänava taastamise oma mureks. Kastani pst. oli varem Poska tänav. Siis Kastani, siis Gagarini, siis Kastani ja siiani Kastani.
  Rakvere Muuseumis käisin mõned aastad tagasi seda rääkimas kuid nende väitel Poska ei teinud Rakverele midagi head ja nad ei teadnud kes see mees oli. Nende väide.
  Olga Lauristin oli peale Vabariigi taastamist ikka Rakvere kangelane neli aastat. Tänaseks siis Võidu tänav.

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata.