Jüri Ratase toetus aina tõuseb

Jüri Ratas

ERR-i infoportaal vahendab Eesti Päevalehe tellitud ja Turu-uuringute AS-i  märtsi alguses tehtud küsitlust, mis näitab, et peaminister Jüri Ratase toetus on tõusnud 36-le protsendile, samal ajal kui opositsioonipartei juhti Kaja Kallast toetab 10% vähem inimesi. 

Kiirele ülessööstule on Eesti Päevalehel seletus: viimase küsitluse ajal kuulutati välja eriolukord ja ootamatutes kriisides võimulolijate usaldusväärsus üldjuhul suureneb.

Loe lähemalt: https://www.err.ee/1067455/eriolukord-toukas-ratase-toetuse-taas-tousule

12 kommentaari
 1. Noo. 2 aastat ago
  Reply

  Kaua võib valetada?

 2. Selline 2 aastat ago
  Reply

  otsustusvõimetute jahupeade toetus näitab vaid seda kui loll on rahvas. Ja just see rahvas omale uusi petiseid taasvalibki.

 3. Pask 2 aastat ago
  Reply

  Lisaks tõuseb vererõhk inimestel ja hinnad poodides. See on Koleso tõusmine!

 4. Tõnis Viilol Ratase valetamisest. 2 aastat ago
  Reply

  Täna DELFIS, et Keskerakond on endiselt 17-18% peal. Teisel kohal on EKRE.
  Kaua võib valedes elada? Valedega nad valimised ka võitsid.

 5. Jah 2 aastat ago
  Reply

  Loodame et tõuseb ikka inimeste arv kes mõistavad kui palju halba on teinud meile Ansipi ja Rõivase valitsused. Kahtlemata on Ratas palju parem peaminister kui Laar, Ansip ja Rõivas olid. kelle valitsemise ajal vaesus aina kasvas.

 6. Eve 2 aastat ago
  Reply

  Veel ühte reformistlikku valitsust i kannataks meie riik enam välja. Vaesuse kasv oli tohutu, pensione ega abirahasid ei tästetud. Arstiabi saamise võimalus kaotati ära kohapeal. . mul pole selle vastu midagi kui toiduainete hinnad tõusevadseat tootja peab ka teenima. tegelikult on meil toiduained odavad Mul on tuttavaid õpetajaid mitu kes ütlevad et nendepalk tõusis ololisel, ülikoolilõpetanud said õpetanana tööle asudes 6000 eurot kingituseka. Selle valitsuse ajal oli majanduskasv märgatav aga eelmiste valitsuste ajal oli seisak jne.kui poleks seda viirust ulesime tõusnud selle valitsuse ajal ühest vaesemast riigist Euroopas keskmiste hulka. Ratas on tubli peaminister.

 7. Jane 2 aastat ago
  Reply

  Reformierakondlased vaid segavad tööd, oma võimuahnuses mõtlevad välja alatut laimu ja valesüüdostusi. Kui poleks olnud Laari, Ansipi ja Rõivase valitsusi oleks meie elu palju parem Praegune valitsus on püüdnud parandada neid tohutui vigu mis on eelnevalt tehtud ja edasi minna parema tuleviku nimel. Segavad aga reformierakondlased ja koroonaviirus. Eks reformierakondlaste süüdistused rikuvad ka inimeste tervist ja see sarnaneb viirusele. Praegune valitsus on tubli.

  • Janele. 2 aastat ago

   Kui Savisaart ei oleks reedetud ja põhjuseta eemaldatud, oleks meie elu läinud teisiti. Ratast saate veel tundma ja siis on hilja. Reeturitele reeturi palk.

  • Jane sugused on meie reeturid. 2 aastat ago

   Jane, kas sul häbi ei ole?

 8. kemmergu taha ja... 2 aastat ago
  Reply

  Spekulandid, kes praeguses olukorras hindu tõstavad, peavad karistatud saama !
  Kelle seljas te parasiidid sõidate, vaeste seljas, neil isegi raske.
  Sõja ajal lasti sellised maha.

  • Kuidas saavad 2 aastat ago

   valetajad vargaid karistada. Hoiavad kokku.
   Kesskerakoond liigub kadumise poole. Savisaarega oleks rahvas võitnud.
   Viirusega on lootust, et raudtee ehitus peatub ja jääb ära.
   Kallid endised erakonna kaaslased. Ärge mängige Ratta meeskonna mänge kaasa. Astuge välja.

 9. Ratta valitsus ei suutnud ka 2 aastat ago
  Reply

  pressikonverentsi tasemel korraldada. Ratas vastas, mitme peale mikrofonid kuid küsijate hääled ei olnud kuuldavad. Kõik neil on puudulik.

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata.