Ratas avaldas Kuressaare haigla surnud hooldaja lähedastele kaastunnet

Koroonaviirus. Foto:: Vikipeedia

Peaminister Jüri Ratas avaldas kaastunnet koroonaviiruse tõttu surnud Kuressaare haigla hooldaja perele, lähedastele ja tuttavatele.

“Tema lahkumine on meie kõigi kaotus, sest haiglatöötajana nägi ta iga päev vaeva, et teiste elu ja tervis oleksid hoitud,” kirjutas valitsusjuht kaastundeavalduses.

Ratas tõdes, et Eestis on praegu koroonaviirusesse haigestunud 102 tervishoiutöötajat. “Nad on oma igapäevatöös olnud viirusevastase võitluse eesliinil ning seadnud ennast meie kõigi nimel ohtu. Tänan neid kõiki südamest ning soovin tugevat tervist ja kiiret paranemist,” kirjutas Ratas.

6 kommentaari
 1. ruudi 10 kuud ago
  Reply

  Kui see viirusehullus mõõdas tuleks avaldada nende antisangarite nimed kes oma lollusest viiruse meile pähe importisid Nagu see võrkpallisangar Nende hingele jääb Saaremaa hullus

 2. paranoik 10 kuud ago
  Reply

  Natuke palju. Nad ju said maskid ja kaitseülikonnad, isegi FP3 respiraatorid said…. Kuidas siis nii paljud medits,töötajad haigestusid …..
  Kui kaotame med.töötajad ka veel, siis oleme mitte põlvili vaid pikali .

 3. MILLAL DESOVAH. EAKATELE JA KROONIL. HAIGETELE? 10 kuud ago
  Reply

  KUS ON DESOVAHENDID EAKATELE ?!!! KAASUVATE KROONILISTE HAIGUSTEGA INIMESTELE ??!!!
  KUIDAS NAD NEID TEIE ARVATES KÄTTE SAAVAD? KUIDAS NAD NEID OSTA JAKSAVAD? ISE MINNA EI TOHI,
  TOIDUTOOJAD EI SAA KA OTSIDA SEDA, MIDA POLE , KA NEMAD TAHAVAD OMA TERVIST HOIDA.
  MITTE MILLEGAGI POLE TOIDUPAKENDEID ÜLE TÕMMATA, KÄSI, UKSELINKE, VÕTMEID. KUNAGI LINNAS
  KÄIDUD KÄEKOTI SISU, RAHAKOTTI, jne. KODUS PINDU, TELEF.
  KA 80 KRAADIST VIINA POLE SAADA EGA JAKSA SEDA OTSIDA ,AUTOT POLE, RAHA VÄHE.
  SEE VIIN EI PIDAVAT AITAMA. POLE KINDAID, POLE MASKE. AEG-AJALT TEKIB OLUKORD, KUS PEAN ISE RAVIMI JÄRELE SÕITMA, SEST TERVISEAMETI KÄSUL EI TOHI ARST SEDA KORRAGA ROHKEM KIRJUTADA,ILMA SELLETA AGA MUUTUB MU OLUKORD VERERÕHUKRIISI TEKKIDES OHTLIKUKS, ÄHVARDAVAD INSULT KUI INFARKT- KAS NEED OLEKSID SIIS PAREMAD KUI TERVISEAMETI RUMALAD ETTEKIRJUTUSED. ??? ISE LÄHEN SIIS KUI RAVIM OTSAS JA TOIDUTOOJAD LAUP.PÜHAP. EI TÖÖTA EGA HILISÕHTUL, SIIS LÄHEN VARAHOMMIKUL kl.7 JA SEE ON MULLE KA NAKKUSE MÕTTES OHTLIK, VÄGA.
  KUULUN 2x RISKIGRUPPI .
  KODUS ON VAID 100 ml MINGI GEEL JA MAKSAB 7 eur -KAUA SELLEGA LÄBI TULEN VÕI KUI TÕHUS ON. MILLAL SAAME SELLISED PUDELID NAGU POODIDES SISENEMISEL ON VÄLJA PANDUD OSTJATE KÄTE DESINF.??? ON JUBA APRILLIKUU !!!

 4. Ka 10 kuud ago
  Reply

  teised surnud on otsustusvõimetu jahumütsi Jurka hingel. Oleks kohe piirid kinni pannud ja kolded eraldanud, oleks meil tänaseks Uhannisatikaga kööga olnud ja oleks jälginud mängu inimeludega mujal vaid kõrvalt. Aga ei, ahnus on inimestest tähtsam!

 5. oleme sunnitud vabandama sic 10 kuud ago
  Reply

  Tulin 3 päva tagasi töösõidult ja ostsin Leedust ühest teeäärsest külapoest desovahendi pudeli- hind 4.80. Täna oli suur üllatus, kui nägin sama pudelit meie poe letil- 12.58!
  Nonii, noor Helme kiidab oma valimislubaduse täitmist kärakaaksiisi osas, aga ega kärakas eriti kaupluses langenud ei ole! Igatahes veokijuhid (meie saame liikuda riikide vahel) ostavad oma õlled ikka Läti piiripoodidest. tegelikult jätab õlu mind külmaks, ei tarbi, aga kütuseaksiisi langetamisel tekib mul kartus, et ega hind eriti ei lange…

 6. Karl Saare 10 kuud ago
  Reply

  Tere, tänud Kesknädala toimetusele et tavainimene ka saab oma mõtteid esitada. Esimest korda kui saaremaa üldse midagi märkimisväärset on suutnud saavutada – see eesti tasemel võrkpall. Pole ju saaremaalt kunagi midagi tulnud (väljaarvatud vabariigi kukutajad). Isegi vabadussõjast nad osa ei võtnud – vastupidi, astusid noore eesti vabariigi vastu. Said selle eest ka pisut nuuti. Ja nüüd siis kohe ämbrisse – tõid oma saarele itaaliast gripist veidi kangema tõve.
  Arvan et peaminister ei peaks küll vabandama kui saarlastel mõistusest vajaka jääb. Võibolla see olukord sunnib inimesi mõtlema niinimetatud globalismi peale. Schengeni viisaruum on ju parim kurjategijatele (varastele ja uimastite vedajatele). Soovid külastada euroopat – saad reisibüroost turistiviisa. Soovid La Scalat külastada – taotle viisa.
  S.t. iga võõra riiki sisenemisel fikseeritakse kes sisenes, millal sisenes ja millal väljus. Ausal inimesel pole ju midagi varjata. Olen ise käinud enamikes euroopa riikides v.a. Austria ja Sveits. Kes pole käinud – pole ka midagi eriti kaotanud. Isegi Louvres pole ilusaid pilte – pruunid plärakad ja mona lisa naeratus seal klaasi taga -ei midagi erilist.
  Kumu on kordades esiteks ilusam ja asjalikum (olgugi et soomlaste projekt). Aga ikkagi globalism. Kui vaadata meie väikese rahva ajalugu siis näeme et ei taanlaste, rootslaste, sakslaste ega ka tsaari-venemaa ajal ( ligikaudu 900 aastat) meie rahvas ei sattunud eksisteerimisohtu (väljaarvatud katk põhjasõja ajal venelaste sissetungil) Aga eesti kommunistide valitsemisajal ( vaimse, tsiviil ja sõjalise eliidi hävitamine + emigratsiooni põgenemine) aga küll. Lisaks peale sõda venekeelse elanikkonna sissetoomine. Oleks ENSV veel kümme aastat kommunismi edasi ehitanud – oleksime olnud vähemus oma kodumaal. See toimus ainult 50 aasta jooksul. Nas adres sovetski sojus.
  Tahtsin öelda et konservatism on ainuke mis tagas meie rahva säilimise. Me ei segunenud teiste rahvastega ja jäime püsima. Tänaseks oleme eurorahadega kogu riigi infrastruktuuri kaasajastanud, põllumajanduse ärimeestel
  uued traktorid ja farmid uued ehitanud, piisavalt toetusi saanud. Edasi peaks minema omal jalal. Oleks aeg inglismaa järel euroliidust välja astuda. Iga impeeriumi aeg saab kord otsa. Globalism. Kui näen tänaval mõnda neegrit eesti neiu kõrval siis süda tõmbab kokku. Olen muide ka paljudes lääne aafrika riikides käinud. Kui hea kliima seal on. Mustanahaline on seal nagu öeldakse omas mahlas. Ta on seal tuhandeid aastaid elanud. Täieliku soki sain hiljuti käies Tartu Ülikooli Füüsika Instituudis (Ene Ergmale veelkordne tervitus), kus fuajee sohva oli neegreid täis. Meie eesti riigi hariduse, kultuuri ja vaimsuse tempel. Tartu – eesti vaimukeskus. Midagi on siin riigis küll nüüd valesti. Selle asemel et puuduvaid peretohtreid ette valmistada õpivad seal….. Ilmselt tuleks suurendada kõrghariduse rahastamist. Et nad ei peaks sellisel moel raha juurde teenima. Ilmselt tuleks riigil ka kuskilt kokku hoida – kaotada paralleelsed institutsioonid, kulka, erastada teatrid, suured muusikakollektiivid, vähendada suurhaiglate röövellikke ravitasusid, unustada niisugune rumal jutt nagu kodanikupalk, vanaduspension koosneb ainult tööandja makstud sotsiaalmaksust (ei mingit riigipensioni), tühistada tasuta transport jne kohti on küllaga.
  Vabanevad inimesed suunata ümberõppele. Lõpetada tuleks rahapakkide loopimist helikopterilt. Elame praegu Force Majeure tingimustes – erasektor teeb tööd (poed, apteegid, energiavarustus, vee ja kanaliteenus ja muud. Riigiteenistus aga jalutab merekaldal ja naudib kevadet. Nüüd siis teame kelle peale pisut keerulisemal ajal saab toetuda. Riigisektor võiks olla praegu lihtsalt suvepuhkusel, järgmine kuu tasuta puhkusel. Kes ei saa rahaliselt hakkama – riik võiks väiksema intressiga laenu pakkuda.
  Vabandust, kukkusin seletama.

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata.