Keskerakond hakkab suuri annetusi tähelepanelikumalt hindama

Foto MARGUS ANSU/SCANPIX

Keskerakond on teinud käesolevast juhtumist omad järeldused ja edaspidi hakkavad suuremaid annetusi hindama erakonna finantskomisjoni liikmed, et kõrvaldada kõik vähegi võimalikud kahtlused nende läbipaistvuses, ütles Keskerakonna peasekretär Mihhail Korb.

„Prokuratuuri otsus menetluse alustamiseks oli pärast avalikkuses tõstatunud küsimusi ootuspärane ning me teeme juhtumi kiireks lahendamiseks nendega igakülgset koostööd. Kahtluste uurimine ja erakondade rahastamise läbipaistvuse tagamine on nii Keskerakonna, kõigi teiste erakondade kui ka avalikkuse huvides,“ ütles Mihhail Korb.

„Kinnitan jätkuvalt, et Keskerakond võtab vastu ainult maailmavaatelistel eesmärkidel tehtud ja seaduslikke annetusi. Erakonna rahaasjad peavad olema selged ja läbipaistvad ning asjaajamine ei pea mitte ainult olema juriidiliselt korrektne, vaid sellena ka näima.“

5 kommentaari
 1. Tule 1 aasta ago
  Reply

  mõistus koju! Kui 1 rikkur annetab 50000 ja 1001 vallavaest 50, siis minu arust on 50050 ikkagi suurem hunnik kui 50000. Huvitav, kes siis on jopski?

 2. Jurka 1 aasta ago
  Reply

  pole seniajani taibanud, et keskbande rahaliikumisi nuhitakse sama hoolikalt nagu kunagi Edgari tegemisi. Lihtsalt pole võimalik vahele mitte jääda. Ja isegi kui on ainult kahtlus, siis puhub Luige Hans oma tallalakkujatega selle nii üles, nagu oleks tegu sajandi kuriteoga. Oleks ammu aeg juba midagi ka elust õppida. Kuid vist jääb kehtima rahvaliksõnud: loll jääb lolliks elu lõpuni.

 3. Pask 1 aasta ago
  Reply

  Et keegi ullike annab oma lapse tuleviku raha Pasaparteile( nagu pasapartei sullerid väidavad) ei ole mingi imeasi, Mäletatavasti jättis keegi moor oma vastsurnud mehe koju laudsile hapnema ja kihutas eesti teise otsa Pasapartei kongressile Suurt Vabastajat kuulama!
  Aga kahtlust äratab Meie mees Riisalu ja raha tegeliku omaniku salakohtumised -ju siis ikka midagi oli…
  Ega sullerdamine Pasaparteis Edgariga ei kadunud, usinad õpipoisid eesotsas, aga varastamine ikka sama

 4. oleme sunnitud vabandama sic 1 aasta ago
  Reply

  Jürkale tuletaks meelde vanasõna: kui inimene on küürakas, siis surmani, aga kui lollakas, siis igavesti!
  Aga vaevalt sellest aru saab….

 5. Kui 1 aasta ago
  Reply

  juba suurendusklaasiga hakatakse uurima, siis kas sentigi sealt läbi mahub?

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata.