Pirita linnaosa vanem võtab suvel elanikke vastu ka vabaõhukontoris

Tõnis Liinat

Pirita linnaosa vanem Tõnis Liinat võtab suvel elanikke vastu ka vabaõhukontoris, esimene vabaõhukohtumine toimub 20. juunil kella 11–13 Padriku asumis. 

Liinati sõnul on koroonaviiruse tõttu paljud Pirita inimesed suhelnud linnaosa valitsusega vaid e-posti ja telefoni teel ning sotsiaalvõrgustike kaudu ning seetõttu on tekkinud omamoodi suhtlusnälg. “Alati on inimesi, kes ei soovi kirjutada ega helistada, vaid eelistavad probleeme arutada otse, silmast-silma. Üks võimalus on seda teha tavapäraselt linnaosa valitsuses, kuid miks peaksid elanikud alati linnaosavalitsusse tulema, kui oma küsimuste ja probleemidega on võimalik linnaosavalitsuseni jõuda ka asumis kohapeal. Seetõttu kohtun piritalastega sel suvel vabas õhus ja järgemööda kõikides linnaosa asumites,” sõnas Liinat. “Kindlasti on küsimusi, mida on emotsionaalselt kergem rääkida kui kirjutada, kuid teiseks annavad otsekontaktid alati ka rohkem tagasisidet,” lisas ta.

Linnaosavanema sõnul on Pirital teemasid, mis puudutavad kogu linnaosa nagu investeeringud, aga igal asumil on ka omad kohalikud probleemid. “Kuigi jää on hakanud sulama ja haridusasjad liikuma, on üks peateemasid Pirital koolikohtade nappus. Samuti puudutavad lähiajal suured muudatused peresid, kelle laps käib Merivälja lasteaias, sest hoone läheb lammutamisele ning ehituse ajaks tuleb lastel olla asenduspinnal. Palju on teede-tänavate ja liiklusega seotud küsimusi, Pirita ranna arendamine, keskkonnateemad,” loetles Liinat.

Esimene vabaõhukohtumine on 20. juunil kella 11–13 Padrikul Võsa tee 26 platsil. “Ootan kõiki Padriku kandi elanikke, et vastata küsimustele ja rääkida Pirita arengutest ning arutada Padriku kogukonnaga selle kandi probleeme ja leida üheskoos lahendusi,” kutsus Liinat.

Teine vabaõhukohtumine toimub umbes nädal aega hiljem Mähe asumi rahvaga.

Linnaosavanem jätkab ka traditsioonilist elanike vastuvõttu ning alati saab küsimusi esitada telefoni ja e-posti teel ning sotsiaalmeedia kaudu.

2 kommentaari
  1. Ärge 4 aastat ago
    Reply

    siis värske õhu mürgitust saage.

  2. Triin 4 aastat ago
    Reply

    Nii, et veel siiski on Tallinnas ka mõni eestlane linnaosavanem, lihtsalt vene mordasid on ikka juba liiga palju meie pealinnas juhtivatel kohtadel, alustades Kõlvartist. Olemegi siis niikaugele jõudnud, et vägisi vabadusest vabastajad ja nendesamasugused järglased, troonivad EV, s . Kurb ja valus, et võltstolerantsuse (miks Laar platsi puhtaks ei löönud kuigi lubas, eks karma teda selle alatuse eest ka nüüd karistab) sildi all, laseme ennast valitsema meie vanaisade-emade küüditajate ja tapjate järeltulijad. Kõik koloniaalriigid lahkusid kõige täiega oma asumaadest, kaasaarvatud tsiviilelanikud, aga venelasest ei vabane iial, temal on seal CCCP kus kott ja kirsa.

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata.