Yana Toom: Eesti miinimumpalk peaks olema pool keskmist palka

4 kommentaari
 1. to jaanakene 1 aasta ago
  Reply

  KUI VÄIKE PEAKS OLEMA EESTI MIINIMUMPENSION JAANAKENE?
  NÄEN, SA HOIAD KA IKKE TUGEVAMATE POOLE, NÕNNA NAGU EESTIS KOMBEKS. EI SÕNAGI NEIST KÕIKSE VAESEMATEST VANADUSPENSIONÄRIDEST. NEID POLE VAJA KARTA, NEMAD EI VALI, NEMAD EI SÕIDA ÄRA /küll oleks hea kui sõidaks/ NEMAD EI TULE TÄNAVALE EGA MOODUSTA VASTASPARTEID, NEIL POLE TOIMIVAID TUTVUSI, NEMAD EI PANE KOHA PÄÄLE EGA EDASTA KOTIGA RAHA,
  VÄGA ÕIGE JA TUGEV POLIITIKA ÜLDSE MITTE VÄLJAGI TEHA.!!!
  METTE ES MÄLETA , MILLAS SA NEID MEELE TULETSID ….
  KA VÄLJAMAA SAAB EESTIMAA KODALASTEST SNITTI VÕTTA.

 2. Üks 1 aasta ago
  Reply

  lahend see küll oleks aga arukam oleks siduda alam- ja ülempalk. Nii et rahva rahakotist makstav ülempalk ei ülöetaks alampalka 3 korda. Kõik 5000 ja enam palgad on üle mõistuse, sest see nõuab juba raiskamist. Tavalises elus kulub palju vähem, isegi meelt lahutades ja reisides üle ilma. Juba puhkus ei luba aastas üle 2 pika reisi teha.

  • Toomas 1 aasta ago

   See,et taoline tegelane sai valimistel palju hääli näitab,et paljudel eestlastel on mingi geenirike.

 3. Triin 1 aasta ago
  Reply

  Ja millisest allikast see raha tuleks, kui teie oma erakonnakaaslane Riisalu nõuab jalgu trampides avatud uksi, kust sisse trügivad nii venelased (alati võõraid maid endale ahmimas), ukrainlasi, nüüd juba “ajuhiiglasi” Aafrikast ja Aasiast. Selline suhtumine võimaldab tööandjatel palku mitte tõsta, tõrjuda oma rahvas tööturult välja ja ettevõtete nõrga innovaatilisuse, mida on ka EL, i raportis märgitud. Kõik te “Adelased” lõugate ainult selle nimel, et rahvusriigid hävitada. Huvitav kuidas em. Toom suhtuks sellesse, kui Hiina oma rahva Venemaale lahti laseb ja Moskvasse jääb venelasi alla poole? muidugi sellist stsenaariumit te ette ei kujuta. Aga targutada, et peaks olema, oskab ju igaüks, miks te oma pinginaabritelt -oravatelt seda ei küsi, kes on ka praegu valmis palku langetama, mitte tõstma, et me igaveseks jääks palgavaesuses virelema.Tegutsege mitte ärge targutage.

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata.