Haaberstis jagatakse linnaosa elanikele tasuta jõulukuuski

Jõulukuused Haabersti Päevakeskuse hoovil

Haabersti Päevakeskuses jagatakse soovijatele ära 100 tasuta jõulupuud, et tuua rõõmu ka nendesse kodudesse, kus pererahval puudub jõulukuuse hankimiseks muu võimalus.

Haabersti linnaosavanem Andre Hanimägi sõnas, et kuuskede jagamisega soovitake viia jõulurõõmu ka nendesse kodudesse, kus jõulukuuse hankimiseks muu võimalus puudub. „Jõulud on rahu, rõõmu ja perega koosolemise pühad. Paraku on käesolev aasta osutunud keeruliseks paljudele ning seetõttu soovimegi ka omalt poolt panustada ning tuua väikese kingitusega pühaderõõmu,“ ütles linnaosavanem.

„Jõulupuud on mõeldud eelkõige neile, kes ise tervislikel põhjustel ei saa kuuske metsast tuua või ei jätku võimalusi selle ostmiseks,“ ütles Hanimägi ning kutsus üles kuuske viima ka naabrile, sõbrale või sugulastele, kel ise ei ole võimalik sellele päevakeskusesse järgi tulla.

Jõulupuid jagatakse Haabersti Päevakeskuse hoovil Õismäe tee 24 alates neljapäevast ja seni kuni kuuski jätkub. Kuuski ei broneerita ning igale soovijale antakse vaid üks.

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata.