Jüri Ratas käis Edgar Savisaarel külas

Foto: Edgar Savisaare Facebooki leht.

Edgar Savisaar andis oma Facebooki lehel teada Jüri Ratase külaskäigust.

Edgar Savisaar kirjutas oma postituses: “Täna käis mul Hundisilmas külas peaminister Jüri Ratas.

Oli südamlik jutuajamine. Ratas tundis huvi minu tervisliku seisundi kohta ja andis nõu, kuidas seda parandada. Rääkisime lapsepõlvest ja lapsevanematest.

Vahetasime arvamusi muudatuste kohta valitsuses ja selle tagamaadel. Arutasime eelseisvaid 2021 aasta valimisi ja selle väljavaateid.

Leppisime kokku edaspidi tihedamalt kohtuda ja erinevaid teemasid arutada.”

7 kommentaari
 1. Miks 4 nädalat ago
  Reply

  pitsu ketis on? Kus on loomakaitsjad? Asub ju Edgar üksikus kohas, las kutsu jookseb aias ringi. Hoiatab kui kapokad taas salaja filmima tulevad.

 2. Kena kutsa ! 4 nädalat ago
  Reply

  Ega kutsu tea, kes hea kes paha ülesandega.Peab olema viisakas kui küla tuleb., vähemalt nii on talle öeldud.
  Aga jah, kett pole koera koht ja kuut ka na kipakas. Mis üldse koerast pidada kui t eda tuppa ei lasta…? Mina olen ikka oma loomadega suhelda tahtnud ja nemad minuga. Kõikse aeg käivad kannul. Teeme kõike koos ja päevad on siis rõõmsamad.

 3. hundud 4 nädalat ago
  Reply

  Vat kui hundid tulevad oma silma otsima ja kutsa ää viivad ! Ketis saa end kaitsta ka ja majja ei pääse.
  Egas koer hundi vastu saa. Praegu kõik kohad jahimeeste lollust täis – vanahundid maha lastud ja noortel kool pooleli, karja moodustada ei oska ega saa ja jahti ka pidada- tulevadki koerte järele. Sead ka maha tapetud kõik.Lugesin ükskord ajalehest intervjuud talurahvaga, kes aknast olid passinud kui hundd tulid. Ise õue minna ei julgenud argpüksid ja kui ajalirjanik küsis, et miks tuppa ei lasknud, siis nemad teadsid, et koera koht on õues. Nõnna enesekindlad olid ses asjas.
  Mitte,et Savisaar nii rumal või kalk oleks, aga hoiatuseks seegi .

 4. Jah 4 nädalat ago
  Reply

  See on väga meeldiv uudis. Tahaks meie riigi suurkujust, targast, ausat ja hoolivast inimesest rohkem kuulda. See mida tehti Savisaarele oli kuritegu mis meenutab stalinismi aegu, Raskest haigusest paranev inimene ystus ratastoolis ja vaatas pealt kuidas kapo ta kodu rüüstab. See oli minu meelest tapmiskatse. Ega keegi ei julgenud kaitsta ka sest siis oleks ise sattunud löögi alla selliseid näiteid on. Isegi meie maailmakuulus selgeltnägija ütles vaid et see oli vaid poliitiline tegevus. eks kardeti ta suurt häälesaaki. Reformierakond jätkab siiani süüdistuste leiutamist tublidele inimestela ja nüüd on lemmiksüüdistuseks ikka veel korruptsioon ja peavoolumeedia on nende hääletoru.

 5. Nojah 4 nädalat ago
  Reply

  See oli tõepoolest tore külaskäik. Tubli mees meie peaminister. Soovin J.ratasele head uut aastat, õnne ja tervist. Kallis E.Savisaar soovin Teile ka head uut aastat, et oleks õnne ja tervist. Te olete kõik teinud mis võimalik meie riigi ja rahva heaks. Mina olen pensionär ja mäletan kuidas Te olles koos S.Kallasega tõstsite oluliselt pensione. Laar, Ansip ja Rõivas ei tõstnud kordagi.S.Kallas ja tema pooldajad olid parem osa Reformierakonnast aga ta aeti laimuga minema ja siis tuli võimule Ansip koos halvema osaga erakonnast ja vaesus hakkas kasvama. Võimule tahavad nad saada süüdistades neid kes teel ees on. Seevastu on keskerakondlased alati saanud hääli oma tubli, ausa ja hooliva töö eestE.Savisaar on parom ja tema pooldajad on Eestimaa parimad inimesed kes ei raiska aega valesüüdistuste leiutamise üeale ega õhuta ka vihavaenu.

  • Nojahhile. 3 nädalat ago

   Oled rumal kui lauajalg.

 6. Etkarile 4 nädalat ago
  Reply

  meeldib, kui keegi on tema omand. Jäi erakonnast ilma, nüüd paneb ketti koeri, kasse, hiiri ja rotte. Ketis on ka tema kuldnokad, vihmaussid ja kärbsed.

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata.