Karilaid: Korb lahkub Keskerakonna peasekretäri kohalt

Mihhail Korb

Keskerakonna juhatuse liige Jaanus Karilaid ütles Postimehele, et Mihhail Korb soovib lahkuda erakonna peasekretäri kohalt.

«Mihhail Korb on ise seda öelnud, et ta saab aru, et erakonnal on niimoodi parem. Ja nii on ta seda juhatusele öelnud,» lausus Karilaid.

«Ma arvan, et erakond peaks tegema igati koostööd uurimisasutustega, igati mõistlik, et peasekretär sellise sammu teeb,» lausus Karilaid.

Otsuse võtab vastu Keskerakonna juhatus.

Juhtiv riigiprokurör Taavi Pern ütles teisipäeval pressikonverentsil, et Keskerakonna peasekretär Mihhail Korb, rahandusministri nõunik Kersti Kracht, suurettevõtja Hillar Teder ja Keskerakond said kahtlustuse korruptsioonikuritegudes seoses Porto Franco kinnisvaraarendusega.

4 kommentaari
 1. Kohe 4 kuud ago
  Reply

  nii järsku tekkis nii kange tahe lahkuda?

 2. Nüüd 4 kuud ago
  Reply

  on ka Jurka läinud. Miks nüüd poliitiline mõistus Jurka maha jättis, et ei venitanud nädalavahetuseni, ei oska öelda. See on üldreegel, et enne nädalavahetust tagasi ei astuta.
  Kuid kolmik võib jätkata vanas vaimus, vahetub vaid peaminister, sedagi ajutiselt.
  Selge on ka see, et KaPo sunnib kohut venitama selle Korbi kohtuasjaga samuti aastaid nagu Etkari omaga. Sest siis on keskbande pidevalt tule all ja saab talle kahjulikku mõju avaldada.

 3. Kui 4 kuud ago
  Reply

  nüüd ka Tanel vopsu saab ja kohalt lendab, kes siis mulle pinssi annetab?
  Olen toetanud Nõukogud eliitu, siis Eesti vabariiki, nüüd Euroopa liitu ja tahan selle orjamise eest saada väljateenitud pinssi!

 4. Miša 4 kuud ago
  Reply

  peab siis ka erakonnast ja riigikogust lahkuma. Kes tema asemele pääseb?
  Või istub riigikogus kuni süüdimõistva otsuseni? Sest seni on ametlikult käimas ainult kahtlustus. Seetõttu on imelik ka Jurka tagasiastumine kiirustatud korras. Võibolla aga Miša salamisi Jurkale tunnistas, et seis on sitt ja tegelikult ongi kõik nii nagu Luige Hansu sopapildujad kirjutavad oma tuttavate kapokate andmete põhjal.

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata.