Veebiseminar “Rohepööre ja Ida-Virumaa tulevik”

Euroopa Komisjoni Eesti esindusel ja Rahandusministeeriumil on hea meel kutsuda teid  veebiseminarile “Rohepööre ja Ida-Virumaa tulevik”. Narva tööstuspargis toimuval seminaril osalevad Euroopa Komisjoni energeetikavolinik Kadri Simsoni ja riighalduse minister Jaak Aab.

Kuupäev:
05/03/2021 – 12:15 – 13:15

Seminar toimub reedel, 5. märtsil 2021 kell 12.15-13.15.

Veebiseminaril räägime Ida-Virumaa tulevikust ning piirkonna peamistest tugevustest ja probleemidest. Arutame, mida rohepööre Ida-Virumaa jaoks tähendab ja kuidas Euroopa Liidu rahalised vahendid aitavad piirkonnas muutusi ellu viia ning miks võiks kasvule orienteeritud ettevõtted kaaluda oma tegevuse laiendamist Ida-Virumaale.

Vestlust juhib ajakirjanik Jüri Nikolajev.

Veebiseminaril osalemiseks palume end registreerida: http://www.tinyurl.com\IdaViruSeminar(link is external) hiljemalt 3. märtsiks. Juhised veebiseminariga liitumiseks saadame kõigile registreerunud osalistele vahetult enne ürituse algust.

Kirjalikke küsimusi nii volinikule kui ministrile saab esitada nii enne veebiülekannet kui ka selle toimumise ajal Slido rakenduse kaudu (selleks mine veebilehele sli.do(link is external) ja sisesta kood # Ida‑Virumaa_tulevik).

Veebiseminar toimub eesti keeles, kuid soovi korral on arutelu võimalik kuulata ka venekeelse sünkroontõlkega.

Kõigile veebiseminari puudutavatele küsimustele vastame e-posti aadressil comm‑rep‑tll‑rsvp@ec.europa.eu(link sends e-mail).

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata.