Oudekki Loone: autonoomsed surmavad relvad peaksid olema rahvusvahelise lepingu abil reguleeritud

Oudekki Loone

NATO PA kolme komitee videokohtumisel ja kohtumisel Põhja-Atlandi Nõukoguga (NAC) pöördus Oudekki Loone täna Põhja-Atlandi Nõukogu poole üleskutsega pöörata tähelepanu automaatsetele surmavatele relvasüsteemidele.

„21. sajandil on julgeolekuga seotud tehnoloogias kõige olulisem muutus autonoomsete surmavate relvade väljatöötamine. Sellised süsteemid võtavad tänapäeva sõjalises strateegias järk-järgult keskse koha, millele eriti aitavad kaasa tehisintellekti valdkonna suured edusammud. Kuid samas kujutavad nad endast moraalset ohtu, toetades agressiivseid hoiakuid. Näiline lootus, et inimohvrite arv saab olema väiksem, võib ähmastada militaarsete ja poliitiliste otsusetegijate valikuid ning ahvatleda avalikku arvamust pettuse teel agressioonisõdu toetama. Need on rahvusvahelised kuriteod, nagu me kõik teame.

Seega peaks kõnealune relvade liik olema spetsiaalse rahvusvahelise lepingu abil põhjalikult reguleeritud. NATO Parlamentaarne Assamblee ja Põhja-Atlandi Nõukogu peaksid sellel teemal üheskoos rahvusvahelise konverentsi korraldama. Eesti kui äärmiselt digiteadlik riik oleks vägagi õnnelik, kui saaks sellise kohtumise võõrustajaks olla.“

7 kommentaari
 1. Kui 8 kuud ago
  Reply

  on mingi leping, mis midagi keelab, siis kohe leitakse vastuabinõu, et seda lepingut rikkuda.
  Miks? Aga sellepärast, et puudub üleilmne karistusasutis koos otsuseid täudeviiva jõuga..

 2. Nojah 8 kuud ago
  Reply

  NATO-t ei karda keegi sest ta vaid õhutab vihavaenu aga on kaitseks kõlbmatu. USA automaatsetele surmavatele relvasüsteemidele peaks küll tähelepanu pöörama sest uus president on väga sõjakalt meelestatud ja neil on kogu relvastus olemas. Kui rahulikult seal suhtutakse oma riigi rahulolematustesse ja tänavarahutustesse aga on vaja hoopis teisi õpetada ja sekkuda.

 3. Olulisem on vast millisel moel tappa.
  Kaasajal tapetakse vaenlast inflatsiooni tekitamise,illegaalsete narkootikumidega,suitsu ja alkoholiga,pestitsiididega,kosmeetikaga,stressi tekitamisega jpms. Sellisel viisil inimesed piinatakse surnuks.
  Kas teate,et AK 74 kuulid ei tapa otsekohe aga piinavad ohvri surnuks ?
  AK 74 kuulid paralüseerivad ohvri. Ohver aeglaselt jookseb verest tilgatumaks ja alles siis hukkub.
  See võib kesta 20 minutit kuni 24 tundi…
  Piinlemise ajal tundub ainus minut kestvat terve igaviku…

  • Almar Glustsenko 8 kuud ago

   Eriti “covid”-ajakirjanduskampaania alguse järgselt on ilmunud palju ajalehereklaame, milles on juut-vabamüürlaste sümbolid 3- ja 6-nurgad, mõnikord meekärje-6-nurkanena või vastavad mustrid ja milles reklaamitakse uut näokreemi, ravimit või toidulisandit.

   Muidugi arvavad vaid sinisilmsed rahvusetud robotiseeritud orjad, et need ei ole seotud maarahvuste massilise, ”covid”-ajakirjanduskampaania käigus toimuva, hävitamisega, mille kohta võttis Rockefeller Center otsuse vastu juba 2010 ja sõlmisid “covid”-salaleppe 19.06.2019. Davosi Maailma(juudistus)majanduskonverentsil selle vabamüürlasest juht ning samasugune Guterres, kes juhib ÜRO´d.

   See on selgelt uus moodus, kuis sinus “covid-19” sümptomiteks nimetatud haiguseaistinguid tekitada. Kas mitte sel eesmärgil, et sind vaktsineerima sundida ja seejärel Riigikogu poolt lepinguga Iisraelist sisseostetud totaaljälgimissüsteemi abil jälgida ning Telia reklaamis näidatult teistele planeetidele välja saata, kuni ADL Foxmani juudid sinu asemele oma kuulekamaid orje siia tassivad?

   Selle vastu aitab, kui loed eesti traditsioonilise rahvameditsiini raamatuid ja otsid neist kohaliku looduse vasted nendele ainetele, mis sisalduvad juudistatud firmadee reklaamitud toidulisendites. Võib-olla küsid Metsamoori käest, aga Mercedes Merimaa näiteks semmib juba Reformi-juutla tankisti, vabaeesti.ee Looja, Veiko Huuse vabamüürlaste ordus “lollidele matsidele”.

   Võibolla tasub vaadata Aleksander Heintalu ehk Vigala Sassi raamatutesse (et.wikipedia), kus on aastate jooksul täpselt eesti loodusest iga tervisevea puhuks leitud ravitaimede vasted, sest tema tunnistab ausalt, mis liini pidi ta ½ juut on ja igaüks saab nende tema retseptide põhjal siis ise otsustama, et kas ja mis neist talle sobib.

   Ülemäärasest totaalsest “covid”-propagandast tingutud vähi vastane on näiteks regulaarselt kasekäsna tee kasutamine. Seda saab vastava õpetuse järgi metsast ise juhul, kui pandeem-juudistus-firmad pole veel kõike oma lollidest teenindajatest matside kaudu kokku ostnud.


   MIS PUUTUB (KA AK´S KASUTADA SAAVA) LASKEMOONA POOLT SURNUKS PIINLEMIST.

   Seda, et keegi plaanib Venemaa läänepiiridel ja Eestiski pikalt sõjalise konflikti puhul siinsete konfliktiosaliste massilisst hävitamist

   (miks me peaks arvama, et 35 aastaga, alates Gorbana “Johannese lähetamisest” pole Eestisse ega Vanemaale sõjaväkke ega teistesse militaar- ja paramilitaarorganisatsioonidesse infiltreeritud ühtki võõrast juut-vabamüürlaste ega teise nimega lihtsalt Mossadi Gladio-B egnti, kui niisugused vabamüürlaste organisatsioonid on tegutsenud nii Eestis kui Venemaal alates keskajast pidevalt, vaata näiteks filme Viimne Reliikvia, Don Juan tallinnas või uuri Kuperjanovi Pataljoni nimikangelase arusaamatut surma marssimise lugu, kui soomusrongid ja abiväed Soomest seisid 8 km kaugusel ning 2016 sellele pataljonile Kontide ja Pealuu vabamüüri ordu sümbolite omistamise lugu?),

   seda sa saad teada, kui vaatad plaane, mille järgi nii Vene sõjavägi kui (vabamüürlase Terrase manipuleeritud) Eesti oma on võtnud vastu otsuse minna üle PISEMA LÄBIMÕÕDUGA KUULIDE KASUTAMISELE.

   JUST 7,62 KUULIDELT 5,45 JA 5,56 KUULILE ÜLEMINEK KINDLUSTAB SELLE, ET KUI RAND-NATO VABAMÜÜRLASTEL LÄHEKS KORDA EESTI JA VENE VÄED SÕDIMA SAADA, SIIS OLEKS SELLE KUULIGA HULGA ROHKEM OHVREID, KUI SENISE 7,62 KUULI PUHUL, MIDA VÕIB SEEGA 5,45 JA 5,56-KUULIGA VÕRRELDES AUMEHELIKUKS PIDADA.

   AUTOMAADI PÕHINIMI VÕIB OLLA NENDE KUULIDE PUHUL SAMA JA MITMED RELVAFIRMA SAAVAD OMA RELVA PÕHJAL TOOTA VINTRAUDU NII LAIEMALE KUI KITSAMALE KUULILE.

   NII, ET PÕHIKÜSIMUS ON, ET KUI KEEGI TAHAB OMA KODUMAAL ADL FOXMANI SUGUSTE JUUTIDE POOLT KAVANDATUD SUURI TAPATALGUID VÄLTIDA

   (NÄITEKS NLIIDUS HAKATI JUBA 1980 KITSALE KUULILE ÜLE MINEMA, ILMSELT KINDRALITE LOOTUSES, ET AK POOLT NL TAPATALGUD ON MÕELDUD VAID AFGANISTAANIS JA LAANEOTSA ABISTATUD AAFRIKAS TOIMUMA)

   SIIS ON VAJA SEALMAIL TAGADA NII NATO, VENE KUI HIINA SÕJAVÄE POOLT 5,45 JA 5,56 LASKEMOONA KEELAMINE, SEST NEED KUULID ON NII JÕUETUD KEHASSE JÕUDES, ET JÄÄVAD PIGEM SISEORGANEID PIDI KEHAS TIIRLEMA, AGA 7,62 KUUL LENDAB 5+MM KUULIDEST ENAMATEL JUHTUDEL SUHT OTSE KEHAST TEISELT POOLT VÄLJA JA JÕUAB SEEGA VÄHEM KEHA SEESTPOOLT KAHJUSTADA.

 4. to AK 74 8 kuud ago
  Reply

  Just samamoodi talitatakse loomade ja lindudega tapamajades.
  Kaladega kui neilt marja võetakse. Muidu nad lämbuvad surnuks. Oled sa sellele mõelnud? Et oled tähtsam?
  Miks sa tähtsam oled ??? Kelle jaoks? Mitte kellegi ja just seepärast seda AK jms, + viirused levivadki.
  MENTALITEET SELLINE. Paraku -mis puudutab teisi liike ,puudutab ka inimest st.pöördub inimese enese vastu tema isekus, kõrkus ja lõputu läbumõnu janu.

 5. kui 8 kuud ago
  Reply

  Oudekki ütles siis nüüd muutub kõik. P-Atl. Nõukogu häbeneb praegu nurgas. Seda muidugi juhul kui ta O. ikka kuulis.

 6. Almar Glustsenko 8 kuud ago
  Reply

  ……………….

  Kohati on artikli tekstis kirjutatud autonoomsed ja kohati automaatsed relvad.

  Loone ei räägi igal maal pärismaiste peremeeste kogukondade poolt nende keelamisest või nende kogukondade riikidevaheliste ühenduste poolt, vaid rahvusvaheliste organite poolt. RAND-NATO poolt, mis on Põhja-Atlandi pandeemkaubanduses mõeldud rahvuslikest võimudest üle sõitma, neid hävitama.

  Ta ei räägi robot-relvade ega automaatrelvade keelamisest ja hävitamisest, vaid ilmselt nende relvade, meie pärismaise kontrolli alt ära, NATO kontrollile allutamisest. Kas ta arvestab ka sellega, et NATO ja NASA peaks oma kontrolli alla saama ka Trumpi-aegsed (algselt Reagani poolt avalikult väljakuulutatud) Kosmoseväed või Vene Õhu-Kosmose väed, mis on mõeldud Maavälise anastuse jõudude hävitamiseks, mis “covid”-pandeemiana on nüüd meie kaela langenud Estlube´i jms EL muude riikide satelliit-kuupide, Marsi vallutamisele õhutavate reklaamide ja iisraelist totaaljälgimissüsteemide Riigikoguliku sisseostu näol.

  Kas Loone, kes äsja taunis Kadrioru Kaljulaidi, sisult jutuga, et too pole oma aastapäevaretoorikas piisavalt põlisrahvustapjalik ja LGBT-BLM´i-meelne

  https://kesknadal.ee/2021/02/27/oudekki-loone-kurb-et-vabariigi-aastapaeval-pidi-vene-emakeelega-inimene-taas-kuulma-et-ta-pole-ikka-paris/#comment-40959

  sisult ADL Foxmani heaks, kas ta saab ise aru mis seltskond on RAND-NATO ja Põhja-Atlandi Nõukogu või Põhjamaade ministrite Nõukogu? Saab aru, mille poolest nad täpsemalt sarnanevad või erinevad?

  Või näiteks Põhjamaade Ühispank-Ühiskassa või misiganes nimi see ka oli, millelt Martin Helme võttis Eestile esimese poole “covid”-ajakirjanduse-eriopiga Maailma pärismaistele ka Eestis peale surutud 5 500 000 000 eurosest riigilaenust, mille andmise nimel on Riigikogu varastanud Eesti töötajate palka 6,5 aastat ESM´i, seni 15 000 000 000 euro ulatuses, selleks, et riiklikult heakskiidetud pandeemilised juut-massoonide firmad saaksid meiegi majanduse kokku osta?

  Need on foxmanlike sionistide ettevõtmised, mis on konkreetselt suunatud pikalt ja järjekindlalt pärismaisust hävitama.

  Liveinternet & 5010089 & 233047090

  Või ühise tüve poolest äratuntavad juudistusfirmad Nord? Nordica. Nordecon, mille suurosanik ja Eesti Kaubandus-Tööstuskoja juht, juut Tomas Luman maksis sisult Eesti riigi Tallinna kohtus ja politseis kinni remmelgakaitse sisult Mossadi Gladio-B eriopi Eesti Politseis,

  et ta kaaskõrgvabamüürlane, MRP Aecomi RB bussioligarhia Go-tv3(+), Tiit Pruuli, saaks Aasal

  (kelle autos ta käis Stenbockis Rattalt “covid”-turismiarenduse raha välja pressimas ja sai seda 5 500 000 eurot põhiliselt selleks, et Tallinki sugused juutide pandeemfirmad, Rotary klubi Ansipi vabamüürlase, Paavo Nõgesega eesotas, saaksid koos Prantsuse Auleegioni Ordeni vabamüürlastega, Kallastega sulgeda liikluse Soome, oma lavastatud”covid”-meedialavastusele viidates, jätta Eestis noored hetkega massiliselt sissetulekuta rahvusväljasurema, kantida oma hiigelhotellidele hiigelsummasid riiklikku laenu, mida Eesti töötajad peavad hiljem maksma ning sulgeda ka hiigelhotellid, et nende töötajatele vaid näguritoetust maksta),

  Klandorfil ja Kõlvartil lasta Odessa piraadisadama, Porto Franco juudi,Tederi Reidi tee ehituse heaks ja Kadrioru Laulupeohiie hävitamise heaks, osta oma palgale hiljem ka Keit Pentuse sõbranna poolt 2020 Vikerkaare-LGBT-võõragentide-RMK laagreid korraldanud Reformi-hipide, Eesti Metsa Abiks ja Extinction Rebellion (THI juut-massoonide 6-nurkse märgiga ehk liivakell-kikilipsuga)

  rahvusajuta olluse,

  kuna selle abil olid avalikkuse ees, labi ajakirjanduse alaliste vastavate kampaaniate, noored patrioodid võimalike vastastena petlikult nii ära hirmutatud eesmärgil, et nad ei tahaks oma maad ja metsa enam kaitsta.

  Tõsiselt. Minge küsige Loone käest,helistage talle Riigikogu numbrile või saatke ametlik järelepärimine allkirjaga või digiallikirjaga, et kas ta tahaks tänavusest oma pearahast (59 405 eurost) või osast tema poolt meie raha ESM´i röövist (22 574 257 eurost) kulutada vastavalt 5% või 0,01%, et osta teed ja saiakesi ja pidada Riigikogu konverentsisaalis maha mõned arutelud teemadel,

  et mida ta teeb juutide-vabamüürlaste-sionistide Riigikogu grupeeringus nimega püha tooli toetusgrupp, koos Lotmani, Vassiljevi ja Sibulaga.

  Või, et mille poolest on Eesti peremeesrahvuslaste, 900 000 maarahva ugride ainsale oma riigile kahjulik, kui riigikogu lubab, lisaks 400 000 000 eurole aastas Kaitseväele kulutatavale, sisult varastada RAND-NATO 4000 võõrväelase ja 20 tanki liisimise rahastamisele veel lisaks 503 000 000 eurot aastas (mäletatavasti oli sellest lugu 2017 jaanuari Päevalehes, lk 2), selmet tagada sellest, 1 aasta summana ainuüksi 20-30% eest, isiklike kaitsevahendite ja käsirelvade varustus 80-100 000 ugrist patrioodile Eestis.

  Miks selliste tegevuste poolest tuntud LGBT-Loone tahab NATO tippkohtumist Eestisse?

  Kas ta tahab saada järgmiseks Andres Anveltiks, kes kulutas mitu-10 000 eurot sisult ESM´i röövitud raha selleks, et palgata mitusada poliutseinikku ja abipolitseinikku 8.07.2017 Eesti rahvusiibe tapmiseks, läbi pederastideparaadi kaitsmise ja

  kelle preemiaks oli, läbi Euroopa sionististamise Eesti eesistumise korraldamise, saada ÜRO peavabamüürlasest juhi, Guterrese heaks tallalakkujaks, tema palgale, et edastada Rottsildi-Macroni-Kallase Prantsuse Auleegioni Ordeni poolt enne 2016 sügist juba kavandatud, 600 000 000 000 eurot aastas Euroopa ESM´i poliitvarastatust, selleks, et

  Ahvlast 7 600 000 neegri Eestisse poliitosta läbi URO palgalise Siim Kiisleri, ESPLA, helilooja Vähi, Uhhuutuuri pedede, Nollywoodi Ken Saani ja sionismi-pandeem propaganda keskuse Bellingcati mandaadiga Arktika vahet hulpivate Tiit Pruuli, Tarmo Soomere ja Kersti Kaljulaid?

  Automaatrelv on ule 2000 dollari tükk maksev USA-st sisseostaetav praak, mida 2018 lauluväljakul avalikult esitleti, mille Eesti kaitsevägi tellis, ilmselt vabamüürlase Riho Ühtegi heakskiidul, kes sai preemiaks Europarlamendi palga. See on kasutamiseks vaid prof tapamasinatest kõrilõikajatele ja kirvena kasutades on ta rivist väljas ning selle teenindus on hirmkallis.

  Aga automaatrelv on ka tuula Kalashnikov, mis hulgi ostes maksab 300-500 dollarit, mida võib õppida käsitsema iga koolipoiss, mida saab kasutada ka malaka ja külmrelvana ning mille lastemoona toob oletatav vaenlane ise meile kätte. Niisuguse automaadi saab 100 000 vabatahtlikule Eesti ugri patrioodile muretseda 27 000 000 ja koos padrunite ja tarvikutega 45 000 000 euro eest.

  Võib-olla tahaks Loone niisugusel konverentsil rääkida, et miks Riigikogu pole tahtnud seda juba osta või, et miks see lasi Singapuris tankistifirmasid kasutaval Rain Rosimannusel hävitada Arsenali, mis oli juba 90 aastat tagasi võimeline niisuguseid automaate tootma näiteks praeguses vääringus 100 dollariga tükist?

  Kas Arsenali asemele tehtud pandeem-sionistlik ja vabamüürlik erafirma, Milrem, mis toodab robottanke, on inimkonnas põlisrahvaste hävitaja, millena ADL Foxmani sugused teda ette näevad?

  Kus oli valimisi vaatlemas Loone siis, kui meile näidati CNN´is, kuis nais-Clinton ja Obama vahivad telekast droonlennukitelt ebaaumehelikult Araabia ja Ida-Aasia väejuhtide mõrvamist?

  Kus ta oli siis, kui vähemalt 25 aastat tagasi esitleti maailmale Iisraeli umber nurga tulistavaid automate?

  Kas see, et Loone tahab Eestis NATO´t vöörustada, tähendab, et 92 pärisrahvastereeturit Riigikogus, kes hääletasid sisult Valgevene päriskuninga, Lukashenko, sellena hävitamise poolt, tahavad lasta ette valmistada NATO Mossadi Gladio-B agentidel Eestit, et korrata siin 2009 Gruusiat, 2014 Krimmi või 2020 Karabahhi? Miks me peame uskuma, et mitte?

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata.