Kohtumine Kadri Simsoniga

Kadri Simson

Teisipäeval, 30. märtsil kell 17.30 on Zoomi vahendusel võimalus osa võtta virtuaalsest kohtumisest Euroopa Komisjoni voliniku Kadri Simsoniga. Teemaks on Euroopa olud, töö komisjonis ning vaade kaugemalt Eesti sisepoliitikale. Palume anda oma osavõtust teada hiljemalt 30. märtsi lõunaks aadressil konverents@keskerakond.ee.

Kohtumine toimub programmi Zoom vahendusel. Programmi eraldi alla laadima ei pea, vaid liituda saab veebilehitseja kaudu. Täpsem info ja link tulevad registreerunutele hiljem. Võimalus on volinikule esitada ka küsimusi, need võib saata registreerimise kirjaga ette või hiljem küsida läbi vestlusakna.

Kohtumine Kadri Simsoniga on osa virtuaalsest kohtumiste sarjast, mida pakume Keskerakonna liikmetele. Seni on kohtumised toimunud erakonna esimehe Jüri Ratase ning minister Tanel Kiigega.

2 kommentaari
 1. to hr.eesnahk 12 kuud ago
  Reply

  Korruptsioon ongi Eesti ja tõenäoliselt inimkonna tegelik elu ja osa.
  Olgu salakütt+KOV volinik, kooliõpetaja?suurfarmeri laps ja õpetaja ametissemääramine sellesama koolidirekt.kaudu,kes on määratud peale haridusosal. +volinik+suurfarmer+külaliider, olgu loomapiinamine ja koduvorsti plätserdamine müügiks + kontrollorgan kohalik, ! ja kel muud pole, lõugab õigel kohal ikka tugevama poolt.
  Simson vähemalt tegi sedagi head,et muutis bussisõidu pensionäridele tasuta.(muidugi tegi seda poliitilistelt põhjustel, aga leidis selle pisku head ja õiget, mida teha-ära teha)
  Teie aga eesnahad ja kõik teised lähete mööda ega pööra pilkugi teise olendi hädale.(ei räägi ainult üksikutest pensionäridest,ka loomadest jme) Pole teie asi. Teie ei Vastuta. ORJAMENTALITEET !!!
  Ojale orja saatus. Sest milleks muuks ori kõlbabki kui talle määratud tööks.Temas pole LOOJAUHKUST.

 2. Ikka nii. 12 kuud ago
  Reply

  Reeturile reeturi palk.

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata.