Kultuuriminister Tiit Terik astus ametisse

Foto: Erik Peinar/Riigikogu

Stenbocki maja, 8. november 2021 – Kultuuriminister Tiit Terik astus täna riigikogu ees ametivande andmisega ametisse.

Teriku nimetas eelmisel kolmapäeval peaministri ettepanekul ametisse president Alar Karis, kes ühtlasi vabastas ametist senise kultuuriministri Anneli Oti.

Enne ministriks saamist oli Terik alates 2019. aastast Tallinna linnavolikogu esimees. Varem on ta olnud riigikogu liige ning töötanud Tallinna Pirita ja Nõmme linnaosa vanemana.

Teriku elulugu: https://valitsus.ee/tiit-terik

5 kommentaari
 1. Skandaal seoses Pfizeri koroonavaktsiinidega – uurimistulemusi on jõhkralt võltsitud 4 nädalat ago
  Reply

  Vaktsiinimaailma on tabanud uudispomm, kus ravimifirma Pfizer koroonavaktsiinide testimise info puhul kahtlustatakse võltsimist.

  Asja kohta on infot andnud ravimifirma Pfizer koroonavaktsiini uuringutes osalenud teadlane Brook Jackson. Asjast on kirjutanud British Medical Journal.

  Brook Jackson töötas USA firmas Ventavia Research Group, mis korraldas kolm Pfizeri koroonavaktsiini 3. etapi testimist. Neis testides osales kokku 1000 inimest, vahendab Dagbladet.

  Nagu Jackson märgib, siis võltsiti uuringute andmeid, vaktsineerimist teostasid ebapädevad töötajad ja pärast vaktsineerimist tekkinud kõrvaltoimete hindamiseks kulus liiga kaua aega.

  Uuringute puhul on nn kullastandard see, et need on juhuslikud ja neis kasutatakse nn topelt-pimedat kontrollgruppi. Topelt-pime tähendab seda, et katsealused ise ega uuringu teostajad ei tea, kes said platseebot ja kes päris asja, antud juhul siis koroonavaktsiini.

  Brook Jackson kirjeldab kolme testimise grupi põhjal, et testitavad läksid omavahel sassi. Kuigi Jackson teavitas firmat Ventavia puudustest, ei võetud teda kuulda. Seetõttu saatis Jackson asja kohta info järelvalveorganitele. Pärast seda lasti Jackson lahti. Tal oli eelnevalt 15-aastane kogemus sarnaste uuringute korraldamisel.

 2. Eve 4 nädalat ago
  Reply

  Terk on tubli ja tark mees pealegi aus ja ei kasuta võimule saamiseks alatuid võtteid ega otsi valesüüdistusi nagu teevad seda reformierakondlased., ei karju ka plats puhtaks. Terk on intelligentne ja austust vääriv inimene.

 3. Nüüd 4 nädalat ago
  Reply

  hakkame kultuursemalt …ma.

 4. Tuleb 4 nädalat ago
  Reply

  välja et Tiiduke on kõva usklik. Kuulsin hommikul tema usutlemist ja iga 3. sõna oli tal USUN. Ega ta ometi muslim ole?

 5. Nojah. 4 nädalat ago
  Reply

  Terk sobib mitmesse ametisse. Meil on üle mitme aja jälle ka tark ja hooliv president keda ei saa võrreldagi Reformierakonna presidendi Ilvesega. palju tänu Ratasele et ta soovitas presidendiks Karise. Aga välisministri soovitusega pani ta puusse.kui ebameeldivalt sekkub see naine teiste riikide siseasjadesse. keegi nagunii ei arvesta temaga ja mingit kasu see meie riigile ei too.

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata.