Keskerakond esitab Lasnamäe linnaosa vanemaks Julianna Jurtšenko

Julianna Jurtšenko

Keskerakonna Tallinna nõukogu otsustas toetada Julianna Jurtšenko kandidatuuri Lasnamäe linnaosa vanema ametisse. Jurtšenko on endine Põhja-Tallinna linnaosa vanema asetäitja ning töötanud linnasüsteemi erinevatel ametikohtadel enam kui üheksa aastat.

Keskerakonna Tallinna nõukogu esimees, linnapea Mihhail Kõlvart sõnas, et Jurtšenko kasuks rääkisid tema kogemus avalikus sektoris, sealhulgas Tallinna linnasüsteemis, põhjalikkus oma töödes ning ka ühiskondlik aktiivsus. „Lasnamäe on Tallinna suurim linnaosa, kus lisaks igapäevaküsimustele on ees ootamas mitmete suurte ja oluliste projektide algatamine ja lõpule viimine, sealhulgas klindipargi rajamine, olümpianormidele vastava ujula ehitus, aga ka tulevase Tallinna haigla ettevalmistustööd. Usume, et Jurtšenkol on olemas kõik sobivad omadused linnaosa edukaks juhtimiseks,“ tõi Kõlvart välja.

Jurtšenko tänas Tallinna nõukogu usalduse eest. Ta lisas, et kui kandidatuur saab heakskiidu, on olulisel kohal tema jaoks linnaosa elanikega suhtlemine ja koostöö. „Elanike kaasamine on minu jaoks olnud alati üheks prioriteediks ning ma usun, et üheskoos saame lahendada nii linnaosa ees seisvaid muresid kui ka seada sihid edasiseks arengus. Lasnamäe on aastatega väga palju positiivselt muutunud ning tehtud on palju, mis on linnaosa muutnud rohelisemaks, peresõbralikumaks ning atraktiivsemaks. Seda suunda soovin kindlasti jätkata,” rõhutas ta.

Jurtšenko on lõpetanud Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainori ärijuhtimise eriala, personalijuhtimise kõrvalerialaga. Ta on töötanud nii Põhja-Tallinna linnaosa vanema asetäitja kui ka kohusetäitjana. Täna töötab ta Riigikogu Keskerakonna fraktsiooni sekretariaadijuhatajana. Jurtšenko kandidatuuri tuleb arutada nii Lasnamäe linnaosakogul kui ka Tallinna linnavalitsusel, kelle pädevuses on linnaosa vanema ametisse nimetamine.

2 kommentaari
  1. hea, et pudja ei tule 10 kuud ago
    Reply

    Kiitame hääks.

  2. Nii 10 kuud ago
    Reply

    Võrrelge nüüd seda kaunist ja õuglast naist natuke edasi oleva pildiga kus on peal tige nõiamoor. Juliana sobib hästi linnaosa vanemaks ja sobiks ka välisministriks ikka parem kui praegune.

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata.