Keskerakonna Pirita piirkonda asub juhtima Tõnis Liinat

Pirita piirkonna juhatus 2022.a

Keskerakonna Pirita piirkonna aastakoosolekul valiti esimeheks linnaosavanem Tõnis Liinat. Juhatuse liikmeteks valiti Enno Tamm, Toomas Loo, Miroslav Berezovski, Naum Muhhin, Jyri Danilov, Svetlana Sladkova, Jekaterina Laidinen, Tiit Kosula ja Tiit Ollin.

“Aasta pärast toimuvaid Riigikogu valimisi silmas pidades tuleb ära teha suur töö, et saavutada sama hea tulemus kui kohalike omavalitsuste valimistel. Keskerakond tegi ajaloos esimest korda Pirita linnaosas parima tulemuse ning sama kõrged on meie eesmärgid ka parlamendivalimistel ja 2025. aasta kohalikel valimistel,” lausus Tõnis Liinat. “Kõrged eesmärgid tähendavad ka suurt vastutust Pirita linnaosa arengu ja selle elanike suhtes. Uuel juhatusel on suur vastutuskoorem ja ainult ühiselt pingutades on võimalik tulemuseni jõuda. Hea meel on tõdeda, et kuigi Pirita on elanike arvult Tallinna kõige väiksem linnaosa, on sündivus siin absoluutnumbrites suurim. See on märk sellest, et Pirita on perekeskne linnaosa ja lastele on loodud üleskasvamiseks hea elukeskkond.”

Volikoguliikmeteks valiti Tõnis Liinat, Tõnis Mölder ja Enno Tamm. Revisjonikomisjoni valiti Gordei Korjak, Naum Muhhin ja Toomas Siska.

5 kommentaari
 1. Eesti ajakirjandust ohustavad enim ajakirjaniku viigilehe taha varjunud sotsiaalsed aktivistid ja propagandistid 10 kuud ago
  Reply

  Twitteri säutsudest moodustus lõputu sädin, sattusin New Yorgis Greenwich Village’i linnajaos, kuuekümnendate kontrakultuuri hällis, suvisele vabaõhuüritusele, mis meenutas eestimaist laata. Pikk ja lai tänav oli lette täis, rahvast murdu. Ainult ühe laua ees polnud kedagi. Ausõna, mitte kedagi.
  Tolles lauas sai vormistada soodsalt ajalehe The New York Times tellimust. See on maailma kõige kaalukam ja autoriteetsem ajaleht.
  Nüüd ei telli Eestis enam keegi kohalikke peavoolumeedia lehti.

 2. uskmatu-toomas 10 kuud ago
  Reply

  Minul pea samasugune kogemus – kuskil kuukümnendatel ostisn Rjazanis kirsse ja need pakiti verivärske ajalehe Trud sisse aga ajalehes polnud sõnagi Liinatist ?

 3. Jane 10 kuud ago
  Reply

  Kus keskerakondlased on võimul seal on ka loota häid tulemusi. Vaid Keskerakond saab hääli tuböi töö eest tublidelt inimestelt.

  • Saivsaare lahkumisega on Keskerakond taguotsas. 10 kuud ago

   Sealt seda välja ei tõmba. Pättide, varaste, varaste ja reeturite punt.

 4. Jah 10 kuud ago
  Reply

  Muidugi on Keskerakond parim, kahju et teist sellist pole.Kui Reformierakonda poleks eks siis oleksime saanud sellise vaba Eesti nagu tahtsime. Keskerakond on saanud võimule tubli heade töötulemuste eest aga Reformierakond tõugates eemale valesüüdistustega poliitikuid kes segavad neid teel võimule.Peavoolumeedia aitav vassida ja õigusmõistmine on ka heatahtlik nende vastu.

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata.