Keskerakonna Kristiine piirkonna juhiks valiti Jaanus Riibe

Jaanus Riibe

Keskerakonna Kristiine piirkonna aastakoosolekul valiti piirkonna uueks esimeheks linnaosa vanem Jaanus Riibe, kes ütles oma kõnes, et prioriteediks on seista linnaosa arengu ja kohalike inimeste heaolu eest.

“Meil on suur vastutus Kristiine linnakeskkonna paremaks muutmisel, seisame iga linnaosa elaniku eest ja viime oma tegevusplaani ellu. Elanikud toetavad meie konkreetseid samme, mitte konkurentide tühja poliittehnilist juttu. Oleme juba alustanud uute suurte projektidega, nagu näiteks Huvikeskus “Kullo” uue keskuse rajamine, kus avame ka raamatukogu ja noortekeskuse, samuti Tondi raudteeülesõidu kahetasandiliseks ehitamine või Rahumäe tee rekonstrueerimine. Samas on selle kõrval meie rõhk ka väiksemate rohealade, hoovide ja mänguväljakute korrastamisel. Kristiine plaane iseloomustavad rohelus ja sõbralik linnaruum,” selgitas Jaanus Riibe, lisades, et Keskerakond läheb Riigikogu valimisi võitma.

Kristiine piirkonna juhatuse liikmeteks valiti Svetlana Baltina, Viktoria Nikolajeva, Roland A. Rand, Oksana Jaakson, Nikolai Korb, Peeteri Vitsur, Jüri Ennet, Sergei Orehhov ja Natalja Vegžanovskaja. Aseesimeesteks kinnitati Svetlana Baltina ja Nikolai Korb.

1 Kommentaar
  1. Millal ometi küll 10 tundi ago
    Reply

    Rapla ägab infopuuduses. Mailis lasti lahti ja erakond uinus magama. Laske Mailis tagasi ja toob äkki kohvilähkri ka meile! Oleme ootel.

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata.