Keskerakond on 31. aastane!

Jüri Ratas ja Andre Hanimägi

Õnnitleme teid Eesti Keskerakonna 31. sünnipäeva puhul! Edu ja kordaminekuid ning jõudu seismaks jätkuvalt meile oluliste väärtuste ja põhimõtete eest täna ja tulevikus. Aitäh kõigile neile, kes on meie erakonna loonud ja toonud ta nende aastate jooksul Eesti poliitika tippu ning inimeste südametesse.

Peame ühiselt pingutama, et teha juba varsti aset leidvatel valimistel tugev tulemus. Erakonna piirkonnad on sünnipäevakuul alustanud aktiivselt telgikampaaniatega üle Eesti, välja on tulnud uus Kesknädal. Oleme kogumas allkirju eakate toimetuleku programmi elluviimiseks ning andnud sisse eelnõu, mis annaks Eesti peredele kindlustunde energiahindade tasumisel. Oleme aktiivsed ja just see ongi meile alati edu toonud.

Toetame teineteist, suhtleme aktiivselt Eestimaa inimestega ja hoiame kokku, sest Eesti Keskerakonda on täna eriti vaja!

Elagu Eesti, elagu Eesti Keskerakond!

Jüri Ratas, Keskerakonna esimees

Andre Hanimägi, Keskerakonna peasekretär

3 kommentaari
 1. Nii see on jah 2 kuud ago
  Reply

  Püha isa Kirill palus Vene sõjaväelastel alati meeles pidada igavest elu, mille nad saavad surma korral.
  „Minge täitke julgelt oma sõjaväekohustust. Ja pidage meeles, et te annate oma elu isamaa, oma sõprade eest, siis olete koos Jumalaga tema Kuningriigis, auga, igaveses elus,” ütles ta.

 2. Eve 2 kuud ago
  Reply

  Palju õnne keskerakondlastele ja suur tänu hoolitsuse eest. Keskeraond on Eestimaa parim erakond aga kahjuks teist sellist pole.. Minu meelest koostöö EKRE-ga sujus hästi ja tore kui nad saaksid enamuse häältest. Isamaa on vaid kohatäiteks ja neil oli eelmine tubli esimees kes hoolis meie rahva elujärjest ja liitus Keskerakonnaga sest tahtis meie rahva elujärge oarandada.

 3. Soo 2 kuud ago
  Reply

  Ei tea mida selle vihavaenu õhutamisega meie valitsus saavutada tahab. Maailmas ei muutu selle tagajärjel midagi aga meile võib tuua pahanduse kaela küll. Reinsali on nagu tiiger kes on puurist välja lastud ja muudkui valab oma viha välja. Aga ma tahaks teada milliseid kasulikke lepinguid ta on meie riigi heaks sõlminud välismaal. Poetakse Bideni ja Brüsseli tegelaste ees ja mõistetakse õigeks relvade andmine ja sekkumine mis toob vaid surma.Ma olen alati pooldanud Keskerakonda ja soovin neile edu. Siin tahaks rohkem lugeda toredate keskerakondlaste arvamusi. Kahju et ei ole enam Tallinna TV-d ja saadet Meedia Keskpunkt kust saime teada mis tegelikult toimub.meie peavoolumeedia on Reformierakonna hääletoru ja ma ei loe ega kuula seda enam.

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata.