Keskerakonna noortekogu kutsub erakondi õppetoetusi tõstma

Keskerakonna noortekogu kutsub koalitsioonikõnelustel osalevaid erakondi õppetoetuste tõstmist oma plaanidesse lisama, et tagada üliõpilastele väärikas tudengielu.

“Hiljutised üliõpilasesinduste aktsioonid näitavad, et tulevane valitsus ei kavatse antud lubadust täita,” märkis Keskerakonna noortekogu, leides, et see on vastuvõetamatu ning kutsub seetõttu üles kõiki koalitsiooniläbirääkimistel osalevaid erakondi lisama õppetoetuste tõstmise oma plaanidesse.

“Tudengid ei pea ülikooli ajal tööl käima ja raha teenima, riik peab tagama neile väärika tudengielu. Õppetoetuste tõstmine on oluline samm üliõpilaste heaolu tagamiseks ning meie tulevikulootuste toetamiseks,” rõhutas Keskerakonna noortekogu esimees Valentina Bortnovski.

Noortekogu usub, et üliõpilased on riigi tuleviku kujundajad ning neile tuleb tagada parimad õppimis- ja arengutingimused, et nad saaksid tulevikus olla edukad spetsialistid. “Õppetoetuste tõstmine on üks võimalus selle eesmärgi saavutamiseks,” toonitas Keskerakonna noortekogu.

Keskerakonna noortekogu kutsub kõiki üles liituma võitlusega üliõpilaste õiguste ja nende tuleviku eest ning toetama kõiki jõupingutusi, mis on suunatud hariduse parandamisele ja õppekeskkonna kvaliteedi tõstmisele. “Tänapäeva Eesti üliõpilased ei tohiks silmitsi seista raskustega oma õpingute ajal ning seetõttu on vaja kasutusele võtta meetmeid, et parandada nende haridustingimusi ja tagada neile parem tulevik,” lisas Keskerakonna noortekogu.

5 kommentaari
 1. Tasuta enam ei saa 6 päeva ago
  Reply

  Nii se on.

 2. JaNe 6 päeva ago
  Reply

  Keskerakondlased räägivad ja teevad seda mis on kasulik meie rahvale. Meie maksumaksja raha peab minema eriti vaesemate inimeste toetuseks aga reformistlik valitsus on seda vaid tuulde loopinud. Ansipi valitsuse ajal kaotati äraarstiabi saamise võimaluse kohapeal, pensione ega abirahasid ei tõstetud jne, elatustase veeresallamäge. Ega Kaja kallase ajal midagi paremat pole loota. loomulikult peaksid üliõpilased saama õpperaha. ega nad ei pea töötama ja õppima ülikoolis. Kes seda väidab on lihtsalt alatu inimene.

 3. Nojah 6 päeva ago
  Reply

  Selle asemel et hoolitseda oma rahva heaolu eest milleks on valitud valitsus saadeti mitmesaja miljoni eest surmarelvi Ukrainale nagu mõni ütles et tiblasid tapma aga seal saavad surma mitte ainult vene rahvusest noormehed vaid ka teiset rahvusest Venemaal elab palju rahvusi. Aga mul on isegi banderalastest kahjuehkki nad sarnanevad fasismi liikumise esindajatega Ukrainas. ME EI PEAKS TEISI RIIKE ABISTAMA SEST VAJAME ISE ABI.

 4. NII 6 päeva ago
  Reply

  Ei maksa end nii lolliks teha et mitte uskuda ja mõista mis tegelikult sõja esile kutsus. Kui Biden ja tema ässitusel poleks hakatud surmarelvi Ukrainale andma ei oleks ka sõda ja kõik oleks jäänud nagu oli.Zelenski poleks olnud võimeline oma jõududega midagi muutma aga nüüd see absoluutselt mittesobis president laseb tappa oma rahvast.Bidenil oli vähe Süüria pommitamisest. ukraina suhtes on tal oma huvid mängus ja peamine on Venemaa nõrgestamine. krimmist on kergem saata sinna biorelvi. Bideni pojal on aktsiaselts Kiievis. Väga halvasti kasvatatud poeg . Isa olevat suure summa naksnud et ta vangi ei läheks. PÕGENIKKE PEAKS KA VASTU VÕTMA PEAMISELT USA. SUURBRITANNIA JA PRANTSUSMAA. Kui poleks ässitamist ja relvade andmist poleks ka sõda.

 5. Ohoo 6 päeva ago
  Reply

  Loodame et nüüd jätab Biden teised riigid rahule sest oma riigis võivad tulla rahutused kuna välamõeldud ja naeruväärsete süüdistuste tõttu milles Biden oli kindlasti peategelane on kohtu all Trump.nagunii sai Biden pettusega võimule ja toimusid rahutused tema vastu. USA on pommitanud mitmeid naftariike aga Venemaast nii jagu ei saa ja Venemaa nõrgestamiseks kasutab Ukraina sõda. Ma ei saa aru miks meil õhutatakse vihavaenu Venemaa vastu. kas tahetakse ka sõda või.meil peaks poliitikud ikka hoolitsema oma rahva eest.Sõja korral ei tule biden appi sest teda ei huvita Eesti.ja kui tulekski ja hakkaks meile relvu andma mis meie väikesest rahvast siis saaks. TEISED RIIGID TULEB RAHULE JÄTTA SEST MEIST EI OLENE NAAILMAS MIDAGI AGA ENDALE VÕUME HALBA TEHA KÜLL.

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata.