Põhja-Tallinna piirkond toetab Keskerakonna esimehena Mihhail Kõlvartit

Mihhail Kõlvart

Keskerakonna Põhja-Tallinna piirkonna juhatus otsustas konsensuslikult toetada eelseisvatel erakonna esimehe valimisel Mihhail Kõlvartit.

Keskerakonna Põhja-Tallinna piirkond oli erakonna esimehe ja juhatuse liikmete kandidaatide esitamisel üksmeelne. „Mihhail Kõlvartis on korrektsust ja viisakust, mida Eesti poliitikas kipub väheks jääma.

Samas on ta oma senise tööga näidanud, et tal on teadmised ja oskused organisatsiooni üles ehitamiseks, oma meeskonna suunamiseks ja selle viimiseks ka kõige ambitsioonikamate eesmärkideni,“ ütles Keskerakonna Põhja-Tallinna piirkonna esimees Vadim Belobrovtsev.

Põhja-Tallinna piirkonna juhatus tõi esile, et Mihhail Kõlvartil on suur juhtimiskogemus nii linnapeana, linnavolikogu juhina kui ka Linnade ja Valdade Liidu juhina. “Mihhail Kõlvartil on oskus väärtustada inimesi ja meeskonda,“ leidsid juhatuse liikmed ühisavalduses. Nad tõid esile Mihhail Kõlvarti suure toetuse rahva seas. „Nii kohalike omavalitsuste volikogude valimistel kui ka Riigikogu valimistel on Mihhail Kõlvart üks tugevamaid ja populaarsemaid poliitikuid kogu Eestis. Meie hinnangul on ta erakonna esimees, kes suudab teha Keskerakonnast taas peaministripartei ja saab hästi hakkama ka selles ametis. Ta ühendab nii erakonna liikmeid kui ka kogu meie riigi rahvast,“ lõpetas Vadim Belobrovtsev.

Põhja-Tallinna piirkonna juhatus esitas erakonna juhatuse liikmeteks järgmised kandidaadid: Marika Tuus-Laul, Yana Toom, Anneli Ott, Lauri Laats, Vladimir Svet, Andrei Korobeinik, Vadim Belobrovtsev, Jaan Toots ja Mihkel Undrest. Aukohtu esimehe kandidaadiks esitati Kalle Klandorf.  Revisjoni komisjoni liikmeteks Andres Jaadla ja Reet Trei.

Keskerakonna erakorraline kongress toimub 10. septembril Paides E-Piima spordihallis. Valitakse erakonna esimees, erakonna juhatuse liikmed, revisjonikomisjoni liikmed ning aukohtu esimees. Paidesse on oodata üle 1000 delegaadi.

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata.