Raadio 7-s oli eetris saade „Keskhommik“

Täna oli Raadio 7-s eetris saade „Keskhommik“. Saade hakkab olema eetris iga nädal kell 10.05, samuti on saade järelkuulatav ning peagi üleval Youtube’is.

„Keskhommik“ on saade, kus kaks teravmeelset tippajakirjanikku – Heimar Lenk ja Janek Mäggi, arutavad ühiskonnas kuumadel teemadel, lahkavad koos saatekülalistega poliitikast, kultuurist, majandusest, usuelust, spordist jm teemasid, mis on Eestile tähtsad.

Kutsun kõiki erakonnaliikmeid saadet kuulama ja saatejuhtidele ideid ning tagasisidet andma, sest mõlemad saatejuhid on meie erakonnakaaslased.

Link järelkuulamiseks: https://raadio7.ee/saated/?sapurl=Lys0c2ZwL2xiL21zLytrZnhncTN3P2JyYW5kaW5nPXRydWUmZW1iZWQ9dHJ1ZSZyZWNlbnRSb3V0ZT1hcHAud2ViLWFwcC5saWJyYXJ5Lmxpc3QmcmVjZW50Um91dGVTbHVnPSUyQmJtMnA4OWc=

2 kommentaari
 1. Jumala sõna 10 kuud ago
  Reply

  Jumalasõna sobib hästi tänasesse poliitikasse:Fjodor Dostojewsky: Kui mõned rahvad ei mõista meie elulaadi ja ei taha sellekohaselt elada, tuleb neile see jõuga selgeks teha!

  • Kiitan häeks! 10 kuud ago

   Püha isa Kirill palus Vene sõjaväelastel alati meeles pidada igavest elu, mille nad saavad surma korral.
   „Minge täitke julgelt oma sõjaväekohustust. Ja pidage meeles, et te annate oma elu isamaa, oma sõprade eest, siis olete koos Jumalaga tema Kuningriigis, auga, igaveses elus,” ütles ta.

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata.