Keskerakond valib endale Paides uue juhi ja juhatuse

Keskerakonna kongress valib endale pühapäeval Paides uue juhi ja juhatuse. 

Erakorralisel kongressil kandideerib erakonna valitavatesse juhtorganitesse 34 inimest, keda on 18 võrra vähem kui aasta tagasi.

Keskerakonna juhtorganistesse kandideerib 12 piirkonna esimeest, 10 riigikogu liiget ja mitmeid omavalitsusjuhte. Eelmisel kongressil 2022. aastal Tartus kandideeris Keskerakonna juhtorganitesse 52 inimest, sealhulgas 16 piirkonna esimeest ja 11 riigikogu liiget.

Erakonna esimeheks kandideerivad Tanel Kiik ja Mihhail Kõlvart. Juhatusse kandideerib 20 keskerakondlast. Aukohtu esimeheks kandideerivad Kalle Klandorf ja Marko Šorin. Revisjonikomisjoni liikmeks soovib saada 10 keskerakondlast.

Keskerakonna erakorraline kongress toimub Paides E-Piim spordihallis. Kongressil valitakse erakonna esimees, erakonna juhatuse 14 liiget, revisjonikomisjoni seitse liiget ja erakonna aukohtu esimees.

4 kommentaari
 1. Almar Glustsenko 7 kuud ago
  Reply

  Ei.

 2. Taimur 7 kuud ago
  Reply

  Palju õnne! Palju õnne Eestile! Palju õnne meile kõigile! Ja loomulikult Palju Õnne, Mihkel Kõlvart! Tubli töö! Taneli ja tema käsikute vaenupoliitika sai täna lõpu! Jüri ebaõnnestumised Kesklerakonnaga on saanud täna lõpu! Nüüd tuleb suur töö! Väga suur töö. Jüri ja Taneli kokku keedetud roiskub leem tuleb katlast välja visata ja süüdata sinna Võidu Leek! Keskerakonna Võidu Leek! Võit on meie!

 3. Tähelepanelik Tööline 7 kuud ago
  Reply

  Mul on hea meel, et vähemalt ühes eesti erakonnas on võitnud terve mõistus ning halvastivarjatud ja primitiivne russofoobia sai hea laksu vastu paljaid kannikaid.
  Mitte, et kõik Ratase-Kiige leeri toetajad oleksid russofoobid kuid mingi osa neist näikse siiski olevat-arvestades sealt tulnud madalalaubalisi rünnakuid Kõlvarti leeri aadressil.
  Mis puudutab kaotajat siis tegelikult kaotajat ei olnud. Kiigel vedas, et ta ei saanud pukki. Kiik on tark mees ja võiks olla ükspuha missuguse eesti erakonna esimees(näiteks sotside), ta sobiks ka peaministriks aga KE esimeseks meheks ta (veel)ei sobi mitte.
  Peaks veel tegelema enesetäiendusega põhiliselt vene keele, kultuuri , kirjanduse ja ajaloo vallas. KE esimees peaks oskama end vabalt väljendada nii eesti kui ka vene keeles.
  Kiige suurim nõrkus võrrelduna Kõlvartiga oligi, et ta ei valda vene keelt samal tasemel kui Kõlvart nt eesti keelt valdab.
  Nii, et täna kaotajaid ei olnud. Läks nii nagu minema pidi. Võitis Kõlvart, võitis Kiik, võitis eesti poliitika, riik, rahvas ja ka Vabariik. Hurraa! Jõudu Misha Kõlvartile ja Keskerakonnale.

 4. selle artikkli sisu on küll jama 7 kuud ago
  Reply

  liida kuidas tahad , aga 34 ei saa kuidagi 🙂
  Võib olla mõni oskab täpsemalt siin selgitada

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata.