Ratas tänas Karilaidu Keskerakonnas tehtud töö eest

Jaanus Karilaid

Keskerakonna endine juht Jüri Ratas tänas laupäeval kõige tehtu eest partei endist peasekretäri Jaanus Karilaidi, kes otsustas pärast hiljutist juhivahetust ühineda Isamaaga. 

“Kui mina Keskerakond jõudsin, siis sa olid seal juba kohal. Mässasid ja toimetasid aktiivselt. Ega me alguses just suuremad kamraadid polnud, kuid poliitiline tee erakonnas viis meid nii vastakuti kui ka kokku,” meenutab Ratas sotsiaalmeedias. “Eesti Olümpiakomitee (EOK) valimistel sa mulle häält ei andnud, sest arvasid, et mind on erakonnas rohkem vaja. Pikka viha ma ei pidanud.”

“Samas Keski väärtused olid suuresti meil sarnased, soovides siiralt tõsta inimeste kindlustunnet, panustada sporti ja liikumisse ning tirides taas seda rongi Läänemaa suunas. Sina vist rahulduksid Haapsaluga, mina Rohukülaga. Sa ehitasid Keskerakonna Haapsalus üles ja viisid aastateks koalitsiooni. Sinu tegevus koos [Haapsalu] linnapea Urmas Suklesega on harva esinev usaldus kahe poliitilise koosluse vahel,” kirjutas Ratas.

“Jaanus, ma tänan sind koos oldud aja eest Keskerakonnas. Soovin sulle Isamaa erakonnas uusi poliitilisi õnnestumisi. Mine tea, millal jälle saame koostööd poliitikas teha,” seisab Ratase tänupostituses.

5 kommentaari
 1. Bla-bla 6 kuud ago
  Reply

  Ja,ja suur suur tänu ning lahkumiskingituseks kaktuse musta lindiga tahaks talle ulatada.

 2. ei keegi 6 kuud ago
  Reply

  üks peategelasi sm ratase väljakihutamisel viimasest kaolitsioonist reffidega (võib-olla oli neil selline tööjaotus, I valitsuse oravatega lasi ratas ju ise põhja)

 3. Nüüd 5 kuud ago
  Reply

  tsuhh-tsuhhiga Rohukülla enam ei saa.

 4. Jaak 5 kuud ago
  Reply

  Karilaid on alatu reetur. Ta oli tubli poliitik kui tegi koostööd Savisaarega. Sis ta läks Ratase poole üle. Ah siis nüüd ei meeldi talle Kõlvart kelle isa on eestlane ja ema korealane. Ah et suhtub meie vene rahvusest inimestesse hästi. Peabki suhtuma sest oleme kõik eestimaalased ja vene rahvusest poliitikud teevad Keskerakonnas tublit ja õiglast tööd.Ma austasin väga varem Karilaidi aga nüüd enam mitte. isamaa erakondlased oskavad teha ilusaid sõnu aga tolku sellest pole ja ka valitsuses on nad olnud vaid kohatäiteks. Häbi Karilaidile. Keskerakond on olnud ja in ka praegu Eestimaa parim erakond.

 5. Eve 5 kuud ago
  Reply

  Kunagi oli Karilaid minu lemmikpoliitik aga nüüd ma ei salli teda enam ja vabastagu ta Haapsalu linnavolikogu esimehe koht sest see kuulub keskerakondlasele. Need põhjused miks ta läks ära Keskerakonnast on primitiivsed ja selleks polnud mingit põhjust.

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata.