Vadim Belobrovtsev jätkab Keskerakonna Põhja-Tallinna piirkonna juhina

Põhja-Tallinna piirkonna juhatus

Eesti Keskerakonna Põhja-Tallinna piirkond valis oma aastakonverentsil üksmeelselt piirkonna esimeheks Vadim Belobrovtsevi, kes juhib piirkonda 2019. aastast.

“Olen väga tänulik piirkonna liikmetele usalduse eest. Põhja-Tallinn on Keskerakonna jaoks alati olnud ülioluliseks piirkonnaks. Minu jaoks on piirkonna esimehe koht suur au, aga samal ajal ka suur vastutus. Pole saladus, et täna on Kekserakonna positsioon Eesti poliitilisel maastikul tavapärasest mõnevõrra nõrgem, samas on selle olukorra parandamine meie kätes. Järgmisel aastal ootavad meid ees Euroopa Parlamendi valimised, veel olulisem verstapost on aga kohalikud valimised 2025. aasta oktoobris. Teeme kõvasti tööd ja parandame kindlasti meie positsioone nii Tallinnas kui ka teistes omavalitsustes,” lausus Belobrovtsev.

Vadim Belobrovtsev on olnud Keskerakonna juhatuse liige 2018. aastast. Aastatel 2015-2017 töötas ta Kristiine linnaosavanemana, 2017-2023 Tallinna abilinnapeana hariduse, kultuuri ja spordi valdkonnas. Alates selle aasta märtsikuust on ta Riigikogu liige, Keskerakonna fraktsiooni aseesimees.

Põhja-Tallinna piirkonna juhatusse valiti veel Julia Timerbulatova, Jevgenija Kukk, Anastassia Kovalenko-Kõlvart, Aleksandr Kukk, Märt Sults, Pavel Boitsov, Lylian Altmäe, Kristi Rüütel, Peeter Järvelaid, Manuela Pihlap ja Svetlana Švedovitš. Lisandub Põhja-Tallinna piirkonna Kesknoorte esindaja Ivan Antonov.

Piirkonna saadikuteks Keskerakonna volikogus on Julia Timerbulatova, Jevgenija Kukk, Peeter Järvelaid, Märt Sults, Pavel Boitsov, Kristi Rüütel ja Lylian Altmäe.

1 Kommentaar
  1. eve 7 kuud ago
    Reply

    Palju edu tublile poliitikule.

Kommenteeri

Sinu meiliaadressi ei avaldata.